TALLINNA 11. RAHVASÕIT

Toimumisaeg: Pühapäev, 15.08.2021

Asukoht: Start ja finiš on aadressil Niidu tee 2, Loo.

Distantsid
• Sportsõit 117,5 km (3 ringi: 42,6 km + 32,3 km + 42,6 km)
• Harrastussõit 85,2 km (2 ringi: 42,6 km + 42,6 km)
• Rahvasõit 52,9 km (1 ring: 52,9 km)
• Noortesõit 52,9 km (1 ring: 52,9 km)
• Lastesõidud 300 m, 1 km, 2 km
 
Ajakava
9:00-12:45 - numbrite väljastamine ja kohapeal registreerimine
9:00-13:00 - lastesõitude registreerimine
12:00 - klubide esindajate koosolek / saateautode numbrite väljastamine söögitelgi all
13:00 - start Sportõidule
13:03 - start Harrastussõidule
13:10 - start Rahvasõidule
13:20 - start Noortesõidule
13:25 - stardid lastesõitudele
Parimate autasustamine toimub 30 minutit peale sportsõidu võitja finišeerumist
17:00 - finiš suletakse
 
Rajakaart

Parkimine

• Vältimaks ummikuid ürituskeskuses palume osalejatel parkida trassiga mittekattuvatele ümberkaudsetele tänavatele ja parklatesse lähtuvalt seal kehtivast tavapärasest parimiskorraldusest.

Lasteprogramm
Toimuvad lastesõidud (juhend)
• M/N-U7 start, distants ca 300 m
• M/N-U10 start, distants ca 1 km
• M/N-U13 start, distants ca 2 km
 
Põltsamaa toitlustusala
Tallinna Rahvasõidul on kohal Põltsamaa Rändrestoran, et osalejaid maitsva Põltsamaa supi ning kannujoogiga kostitada.
 
Pesemine
 
 
Raja iseloomustus

 

Autasustamine
• Etapi autasustamise reglemendiga on võimalik tutvuda võistlusjuhendis.
 
Varasemad võitjad
2020 Gert Kivistik
2019 Oskar Nisu
2018 Martin Laas
2017 Gert Jõeäär
2016 Mihkel Räim
2015 Vahur Valvas
2014 Samuel Pökälä
2013 Kristen Kivistik
2012 Mart Ojavee
2011 Allar Karu
Oluline lisainfo
Kuigi võistlustrassil on võistlejate liikumine reguleerijate abil muu liikluse ees prioritiseeritud, pole enamik rajast autodele suletud. Ratturid on ka ise kohustatud kandma hea oma turvalisuse eest ning juhinduma liiklusseadusest. Ilma politsei või turvatöötajate poolse eskordita peavad võistlejad liikuma eranditeta sõidutee parempoolses servas!
 
Automaatselt kantakse stardiprotokolli kõik osalejad, kes maksid osalustasu pangalingi vahendusel. Kui makseviisiks valiti "maksan arvega", siis ilmub osaleja nimi stardiprotokolli viivitusega. PS! õigetähtaegselt tasumata arved kustutatakse automaatselt ning nimesid stardiprotokolli ei lisata.
Sportsõit 117,5 km
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Kristjan Port M55
2 Ron Gristsenko M-U19 CFC
3 Rain Tulp M50
4 Kristo Ebras M40 KJK
5 Lauri Verliin M-U19 Tartu Ülikooli Akadeemiline Sporiklubi
6 Margus Mikson M45 Cycling.ee
7 Vahur Valvas M40 Cycling.ee
8 Viljar Kuljus M35 Cycling.ee
9 Ottomar Metslind M-U30 Cycling.ee
10 Kristjan Savisikk M35 Cycling.ee
11 Vahur Sepp M30 Saarlased
12 Eero Kiskonen M50 KJK
13 Christopher Väinola M-U19 KJK
14 Sinan Cakmak M40 MTÜ Spordiselts
15 Reijo Peenema M30 Fixus
16 Kristjan Koppel M30
17 Tarmo Kopli M40 HAWAII EXPRESS
18 Janno Aksin M40 HAWAII EXPRESS
19 Evgeni Nikolaevski M30 HAWAII EXPRESS
20 Kristo Enn Vaga M-U30 HAWAII EXPRESS
21 Märt-Martin Märtson M30 HAWAII EXPRESS
22 Priit Salumäe M50 HAWAII EXPRESS
23 Ragnar Tarmu M40 HAWAII EXPRESS
24 Urmas Pungar M45 Tart Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
25 Martin Karki M-U19 TÜASK
26 Ken Post M-U19 Peloton
27 Vidrik Vaiksaar M30 Tripassion Triatloniklubi
Harrastussõit 85,2 km
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Kristian Kool M40
2 Kevin Kalle Kell M-U30 CFC
3 Kaido Pern M30
4 Meelis Kompus M45 Velohunt ProTeam
5 Tarmo Tammearu M40 RedBike
6 Timo Lanno M-U30
7 Raul Tampel M45
8 Bruno Tamm M45 CC Rota Mobilis
9 Kaupo Raag M40 velo clubbers
10 Anre Nõmme M45 Saarlased
11 Priit Rahnel M50 Saarlased
12 Tõnu Kask M-U30
13 Heikki Savolainen M35 CP Estonia
14 Mark Sazonov M-U19
15 Raul Pavlov M35
16 Ermet Vain M40
17 Jevgeni Jefimov M35 impulsestore team
18 Raimo Ruus M35
19 Virko Varrik M40 V/H
20 Priit Baumann M40
21 Steven Raidma M40
22 Silver Annion M35 Hawaii Express
23 Jaanus Hintser M45 Fixus
24 Kardo Kõiv M40 Team Kodar
25 Väino Kaur M50 Freesport
26 Raul Seppa M50
27 Martin Ligema M30 Bike Fanatics & Team Vänt
28 Hannes Külv M35 Tartu ülikooli akadeemiline spordiklubi
29 Marko Varik M35
30 Krister Aule M40
31 Tanel Lillesaar M40
32 Andris Rozentāls M40 UPS LATVIA
33 Tanel Lillesaar M40 V/H TEAM
34 Mart Vainre M30 Bike Fanatics & Team Vänt
35 Urmas Lepik M45
36 Magnus Krusemann M45 A&T Spordiklubi
Rahvasõit 52,9 km
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Tiia Tulp N40+
2 Lauri Laanoja M45
3 Jevgeni Jablokov M30
4 Silver Salundi M40
5 Peeter Illak M55
6 Markus Mäeväli M35
7 Jevgeni Kolessov M30
8 Kaido Kroon M55 Spordipartner
9 Sass Jürisoo M-U30 Spordipartner rattapood
10 Ago Vill M55
11 Mihkel Nikolai M-U30 Sisekaitseakadeemia
12 Arvi Lugenberg M50 CFC
13 Marek Valg M45
14 Aivar Kotkas M45
15 Tiit Ilumäe M70+
16 Aivar Rozko M60
17 Tatjana Strugova Rozko N40+
18 Toivo Kangur M55
19 Helen Kübar N35 Rae Rattaklubi
20 Martti Rooba M35
21 Karel Ellermaa M-U30
22 Kaspars Graudins M40 FORCE FIX
23 Veiko Meltsas M45
24 Klaarika Prii N35
25 Jaanus Lepik M30
26 Avely Austa N30 TYASK
27 Janis Sokolovs M65
28 Janno Lepik M35
29 Valeri Pavlovski M35
30 Tõnu Tootsi M30
31 Karl Mattias Milk M-U19 Fixus
32 Toomas Viigipuu M60 Tartu SK Velo
33 Veiko Karlis M35
34 Roland Guläjev M40
35 Merle Koppel N30
36 Peeter Veidenberg M65
37 Dain M. Muru M-U30
38 Tiia Kiusalaas N40+
39 Ilmar Vähi M40
40 Aleksandr Povaljuhhin M45
41 Kristjan Krull M40
42 Kate Macleod N30 CFC Spordiklubi
43 Aare Ets M45
44 Vahur Trei M55
45 Janek Pihtjõe M45
46 Tarmo Visnapuu M45
47 Siiri Visnapuu N40+
48 Oleg Savik M-U30
49 Tiina Rekand N35
50 Janar Eero M30 Citymotors
51 Ivo Tatrik M45
Noortesõit 52,9 km
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Joonas Jaht M-U17 Rein Taaramäe Rattaklubi
2 Aaron Parker Järveoja M-U15 KoMo
3 Annikki Lugenberg N-U17 CFC
4 Karolin Surva N-U17 CFC
5 Hannah Kaljur N-U17 Smart Sport
6 Elisabeth Ebras N-U19 KJK
7 Oskar Hein M-U17 Tabasalu Triatloniklubi
8 Martti Milk M-U17 Fixus
9 Andri Pärn M-U15
10 Kaur Kruve M-U17 CFC
11 Marko Vain M-U15 Raplamaa Rattaklubi KoMo
12 Kaido Saar M-U17 Raplamaa Rattaklubi KoMo
Lastesõit 3450m (M/N-U13)
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Kristian Ebras M-U13 KJK
2 Jürgen Surva M-U13
Lastesõit 2300m (M/N-U10)
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Jesse-Revo Sepp M-U10
2 Kenneth Keian M-U10 Kalevi Jalgrattakool
3 Leonid Turovski M-U10
4 Frank Martin Rooba M-U10
5 Sten-Roland Guläjev M-U10
6 Leonid Turovski M-U10
7 Markus Mandel M-U10 Nõmme Rattakool
8 Kert Külv M-U10
9 Jasper Pärgma M-U10
Lastesõit 300m (M/N-U7)
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Kaspar-Romero Sepp M-U7
2 Theodor Elbre M-U7
3 Elenor Harriet Rooba N-U7
4 Johann Martin Konsing M-U7 HC PANTER
5 Rooland Milk M-U7
6 Roomet Milk M-U7
7 Jan Raidma M-U7
8 Hendrik Koemets M-U7
9 Kertu- Lisandra Külv N-U7
10 Hugo Rasmus Kaljur M-U7
11 Anita Raidma N-U7
12 Eliise Lepik N-U7
13 Anete Lepik N-U7
14 Heleen Ploompuu N-U7

Kokku 151

TULEMUSED / RESULTS 2021

ETAPP / STAGE ETAPI TULEMUSED / STAGE RESULTS SARJA KOONDARVESTUS / OVERALL CLASSIFICATION
1. etapp
Kuusalu 28. rattaralli
13.06.2021

Sportsõit
Sportsõit vanuseklassiti
Harrastussõit
Harrastussõit vanuseklassiti
Rahvasõit
Noortesõit

Meeskondlik arvestus

Lastesõidud
 

meeste protokoll,
naiste protokoll,
mehed + naised protokoll,
vanuseklasside protokoll,
meeskondlik arvestus
    
2. etapp
Jõgeva 7. rattaralli
10.07.2021

Sportsõit
Sportsõit vanuseklassiti
Harrastussõit
Harrastussõit vanuseklassiti
Rahvasõit
Noortesõit

Meeskondlik arvestus

Lastesõidud

3. etapp
Pärnu 20. rattapäev
1.08.2021
OTSETULEMUSED / LIVE RESULTS

 

4. etapp
Tallinna 11. rahvasõit
15.08.2021
OTSETULEMUSED / LIVE RESULTS

 

5. etapp
Elva 36. rattapäev
29.08.2021
OTSETULEMUSED / LIVE RESULTS