Eesti meeleolukaim jooksupidu toimub augusti alguses Rae vallas, Peetris! ☀️ Igale osalejale raju medal, auhinnakott ning emotsiooniderohke päev garanteeritud! ☀️ Pileti soetab fänn juba varakult, sest stardikohti on piiratud arv ning Sinu nimi stardinimekirjas on eeskujuks ja motivatsiooniks teistele! ☀️ Tule ja #TunneEnnastVõitjana

Automaatselt kantakse stardiprotokolli kõik osalejad, kes maksid osalustasu pangalingi vahendusel. Kui makseviisiks valiti "maksan arvega", siis ilmub osaleja nimi stardiprotokolli viivitusega. PS! õigetähtaegselt tasumata arved kustutatakse automaatselt ning nimesid stardiprotokolli ei lisata.
10 KM LADUKS PÕHIJOOKS
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Taavi Karotamm Mehed
2 Viljar Hiienõmm M50 Täppsportlased
3 Roland Guläjev M40
4 Viivi Kääpa N55
5 Valeri Kääpa M60
6 Malvi Lõhmus N45 Swedbanki Spordiklubi
7 Peep Taaler M40
8 Mari Koks Naised
9 Caspar Tubarik M40
10 Mirjam Vint N40 treeningpartner
11 Siret Lehtmaa Naised
12 Rain Hallimäe M60
13 Urmas Grüning M50
14 Rita Kadak Naised
15 Einar Hillep M50 Justiitsministeerium
16 Merje Uueni N40
17 Ruth Kaldma N55
18 Kristi Saard N40
19 Urmas Telling M55 Anu Joolsutrennid
20 Urmas Rebane M45 SK JOOKSUPARTNER
21 Aivar Tuisk M45
22 Merle Jeets Naised Adrenaliin
23 Kerli Valge Naised SK Jooksupartner
24 Airi Karlson N45
25 Heiki Tuga M60
26 Uibo Kallas M40 SPARTA
27 Ilmar Koolmeister M40 SK ProRunner
28 Kristjan Vares M40 Vak Staier
29 Anneli Vaher Naised Vak Staier
30 Ingrid Paats Naised
31 Ilse Laur N60
32 Ülle Kuriks N45
33 Margus Vendelin M50
34 Andrus Jõgeva M45
35 Signe Holm N40
36 Stanislav Safonov M50 RunLepraRun
37 Randel Mets Mehed
38 Kristjan Liik M45
39 Katariina Ingerma Naised Kats&Pets
40 Imre Nemvalts Mehed KüVJ
41 Argo Koppel M55
42 Pirje Porgand Naised
43 Martin Raud Mehed ACE Logistics Estonia AS
44 Madis Meimre M40
45 Peeter Ingerma M45 UP Sport/Kats&Pets
46 Taaniel Tooming Mehed
47 Urmo Kallakas Mehed Sparta
48 Jaanus Kuusk Mehed Sparta
49 Kertu Teras Naised
50 Kristi Kõll Naised Sparta
51 Ando Aasma Mehed
52 Jana Kilter N40 SK Jooksupartner
53 Jako Kilter M40
54 Anni Ratas Naised
55 Kristjan Krull M40
56 Aleksei Maksimov M40
57 Kaidi Ilves N40
58 Laur Ojaver M40
59 Kaupo Maltis Mehed
60 Alekszej Morgunov Mehed Sparta
61 Taavi Karotamm Mehed
62 Katrin Pata N45
63 Ievgeniia Rudkovska Naised I love Supersport
64 Marko Teinburk Mehed Anu Jooksutrennid
65 Ingrid Paats Naised
66 Oleg Savik Mehed
67 Andrus Karotamm M55 SK Saarde
68 Caspar Tubarik M40
69 Krister Randver Mehed NRC
70 Janek Klais M45 Eesti Mereakadeemia
71 Oleg Krönström Mehed
72 Katrin Pata N45
73 Marli Kalde Naised
74 Regina Labent N45
75 Mihhail Jelisejev M40
76 Rauno Õismaa Mehed
77 Maarja-Monika Kõuts Naised
78 Nicole Maria Klais Naised UP Sport
79 Alvar Viikmäe M45 Prysmian
80 Meelis Kadak Mehed FB Jooksmine
81 Henri Soosalu Mehed
82 Vassili Vistjak Mehed
83 Kaarel Kraus Mehed
84 Kaspar Teder M40
85 Meelis Muts M45
86 Konstantin Root M40 MeRun
87 Jüri Laanmets M60
88 Andres Piibeleht Mehed
89 Heli Pärkma N55
90 Arlyn Mitt Mehed
91 Valeri Sillandi M45 Vabatahtlik
92 Bert Pohlak M40 VFK
93 Kätlin Mägi N40
94 Urmas Piilberg M50
95 Maarja Peep Naised
96 Renee Kulbas M45
97 Alar Ridamäe M50 Treeningpartner
98 Virve Pärkma Naised Tere AS
99 Sirli Kleitz N45
100 Raul Köster M50 Myfitness Viru
101 Erkki Hummal M45 Sparta
102 Priidik Parmi M40
103 Martin Vilismäe Mehed Sparta
104 Heiko Saava M40 Structo Group OÜ
105 Zaira Sorokina N50 Spordiselts
106 Järvi Valter N65+ Spordiselts
107 Tarmo Margat M40 Spordiselts
108 Katrin Kruusamägi N40 Spordiselts
109 Leonid Homin Mehed Spordiselts
110 Janar Juhkov Mehed Spordiselts
111 Hanna Seeder Naised Spordiselts
112 Kaja Mulla N55 Spordiselts
113 Merle Tuga N50 Telia Spordiklubi
114 Jana Zitkova N45 Telia Spordiklubi
115 Jelena Mets N55 Telia Spordiklubi
116 Taavi Kasela Mehed Aksi CC
117 Geido Jalak Mehed Vabatahtlik
118 Eneli Jalak Naised Vabatahtlik
119 Jane Markus Naised
120 Evelin Kose N45
121 Rein Traus M65+
122 Kristjan Käärma Mehed
123 Merilin Vips N40
124 Brit Bärengrub Naised
125 Konstantin Gordijenko Mehed Refonda
126 Merilyn Kurg Naised Refonda
127 Mihhail Zotov M45 Refonda
128 Mihhail Ljubtšenko M40 Refonda
129 Marat Ljubtšenko M 2008-2009 Refonda
130 Rao Holtsmeister M45 Refonda
131 Maria Zabelina Naised Refonda
132 Mihhail Zabelin Mehed Refonda
133 Denis Sivovol M40 Refonda
134 Daria Sivovol N40 Refonda
135 Maxim Sivovol M 2008-2009 Refonda
136 Andrei Salahutdinov Mehed Refonda
137 Denis Kuznetsov M40 Refonda
138 Igor Zazimko M50 Refonda
139 Aleksei Zazimko M 2008-2009 Refonda
140 Ljudmilla Getman N65+ Refonda
141 Janar Eero Mehed Citymotors
142 Sergey Borisov M55 Jõhvi
143 Tatiana Borisova N50 Jõhvi
144 Eve Tsetsin N45
145 Mart Laansalu Mehed
146 Viktor Stoljarov M40
147 Andris Talvar Mehed
148 Tarvin Kaldvee Mehed
149 Mattis Rätsep Mehed
150 Juhan Paabstel M60 Tagadi küla
151 Silver Koit M50 Treeningpartner
152 Lev Lubenskiy M65+
153 Mait Mõttus M40 Run4Fun
154 Sille Salutee Naised
155 Maie Kuusik N45 Lillepallid
156 Eero Lapp M65+ Saaremaa
157 Ilia Batyrev Mehed No Limits
158 Elena Perman N40
159 Dina Avila N40
160 Linda Sassian N40
161 Viktoria Tamm Naised
162 Tarmo Sild M45
163 Kairi Hunt Naised
164 Tiina Mattiisen N55
165 Kaivi Kukk N40 FB Jooksmine
166 Eva-Maria Vaher Naised Sparta
167 Aaro Tiiksaar M40 Tigude Jooksuklubi/Be Group
168 Aapo Tiiksaar M 2004-2005 Tigude Jooksuklubi
169 Siim Talts Mehed
170 Reena Käo N50 klubitu
171 Kerta Kõiv Naised Sparta
172 Sander Pihlak M40
173 Keith Tammela Naised TREENINGTIIM
174 Tauno Steinberg M40
175 Angela Rätsep N50
176 Michal Frolow M40
177 Kristina Pärg Naised Kohila Jumping
178 Liisa Maalder Naised
179 Marek Maalder M40
180 Toomas Tammet M45
181 Aigar Mäesalu M45 Sparta/Bestrail Grupp
182 Vadim Gritšenko Mehed Türi
183 Imbi Joasaar N60 Mõmmik
184 Mihhail Bibitškov Mehed
185 Serafim Lapõnin M65+ FiscalAdmin
186 Pavel Jarotski Mehed
187 Jüri Kask M40 FB Jooksmine
188 Rein Sõõrd Mehed
189 Sirle Loigo N40
190 Karl Eensaar Mehed AAV Squad
191 Reigo Väli M50
192 Sergei Nikiforov M45 SVteam
193 Andrei Nikitin M50
194 Tanel Pärss M40 Suurekivi tee
195 Aivar Jakobson M40 PPA Jooksutreeningud
196 Jevgeni Babkin M40
197 Timo Lomp Mehed Paide Linnameeskond III
198 Sirli Sikov Naised
199 Urmi Uuspõld Naised
200 Julia Loginova Naised
201 Kaisa Tähe Naised
202 Kaupo Sempelson Mehed
203 Sander Osvet M50 SK Sparta
204 Hille Sepa N50
205 Ragnar Raud Mehed
206 Marti Alamaa Mehed
207 Maksim Larjuhhin Mehed
208 Sander Schmidt M40
209 Anne Roll Naised
210 Mark Naylor Mehed
211 Martin Aarne Mehed
212 Leonid Latsepov Mehed Sparta
213 Indrek Viron M40
214 Oleg Bolšakov Mehed CES Estonia
215 Kaupo Tõnisson Mehed
216 Indrek Kikas M40 MTÜ Spordiselts
217 Platon Matšinski Mehed MTÜ Spordiselts
218 Miiko Peris Mehed
219 Alec Nyiri M60 JK Sarma
220 Henrik Veenpere M40 Päästeamet
221 Tarvi Matsiselts M45
222 Tauno Krull Mehed Sparta
223 Giorgi Topuria Mehed
224 Jevgeni Kolessov Mehed MOTOEE
225 Urmas Kadak M50 Sparta
226 Rauno Palloson Mehed
227 Heigo Hanni Mehed
228 Toomas Greenbaum M45
229 Jarl Edur M45 Treeningpartner
230 Laura Nuija Naised
231 Margus Maantoa Mehed
232 Kadiliis Kuiv Naised SK Prorunner
233 Renat Vafin M45 Treeningpartner
234 Peeter Oranen M40 SK ProRunner
235 Kaido Vetevoog M45
236 Jaanus Pedak M55
237 Tauno Mölder Mehed SK Prorunner
238 Ian Nelis Mehed
239 Igor Kangro M40
240 Mari Boikov Naised Treeningpartner
241 Reiko Kolatsk Mehed
242 Maksim Jankovski Mehed 24alko.ee
243 Jaanus Mäe Mehed GORUNTARTU
244 Evelyn Saard N40
245 Kerli Põllumäe Naised
246 Mihhail Bõtskov Mehed
247 Ago Holm M55
248 Kaupo Uuetoa M40 SK Jooksupartner
249 Liina Luik Naised TÜ ASK
250 Ergo Kaljuste Mehed
251 Henry Sangla Mehed
252 Allan Maar M50
253 Janno Laasner M45
254 Maris Heinaru N40 TREENINGPARTNER-SPORTLAND
255 Even Dybevik Mehed
256 Ivo Kreutzvald M40 Prorunner
257 Toomas Piigli M45 UP Sport
258 Matis Merivee M40 Bonava Eesti OÜ
259 Natalja Antonova Naised Merun
260 Ann-Christine Allik Naised
261 Kristjan Savisikk Mehed
262 Sergei Barõšnikov M40
263 Vitali Hohlov M50
264 Mart Kivi Mehed SK Jooksupartner
265 Kaire Kivi Naised SK Jooksupartner
266 Leho Laja M50 SK Jooksupartner
267 Kristjan Lemsalu Mehed SK Jooksupartner
268 Gaily Männik N40 SK Jooksupartner
269 Kristjan Tamla M45 SK Jooksupartner
270 Kleiri Vest Naised SK Jooksupartner
271 Triin Liisma Naised SK Jooksupartner
272 Kaitis Kõllamets N40 SK Jooksupartner
273 Ingrit Ernits N55 SK Jooksupartner
274 Radek Küttis M45 SK Jooksupartner
275 Liina Kasela Naised SK Jooksupartner
276 Tauri Taimre Mehed SK Jooksupartner
277 Bert Tippi Mehed CFC Spordiklubi
278 Ly Hõbe N40
279 Randy Orel M50 Eesti Energia Spordiklubi
280 Tarmo Sikkel Mehed
281 Maie Jätsa N55
282 Mirtti Verbitskas N40 Anu Jooksutrennid
283 Sandra Mõik Naised
284 Kätlin Maiste N40 Anu Jooksutrennid
285 Janno Loomus M45
286 Hardo Kasesalu Mehed
287 Kristjan Ööpik Mehed Täppsportlased
5 KM HEATEGEVUSJOOKS/KÕND/KEPIKÕND
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Natalja Sadova Naised
2 Kärt Paavo Naised
3 Uve Suvi M45
4 Tanel Saia Mehed
5 Kärri Sõelsepp N40
6 Valentin Suhnjov Mehed
7 Margit Sammul Naised
8 Marika Heinleht Naised
9 Soile Sild N45 Sparta
10 Toora Tõnuri N 2006-2007
11 Maris Tõnuri N40
12 Anneli Velberg N40
13 Tiina Juhani N45
14 Kertu Sassi Naised
15 Tiina Teidla N40
16 Ivo Hindreus Mehed
17 Marko Pärnasalu M45
18 Katrin Abroi Naised
19 Erik Abroi Mehed
20 Erik Tannberg Mehed
21 Karl Martin Tannberg M 2010-2011
22 Helle Suvi N65+
23 Merili Ginter Naised
24 Kätlyn Jürisaar Naised
25 Ave Liik N45
26 Eleri Liik N 2008-2009
27 Inga Kree Naised SK Jooksupartner
28 Jaanus Mölder Mehed
29 Lii Matteus N55
30 Kadri Hermlin Naised
31 Kersti Kundla N60
32 Virgo Kütsen M 2008-2009
33 Janek Sagad M 2008-2009
34 Natalja Tsizik N40
35 Krista Pihlapuu N45
36 Grete Maria Maltis Naised
37 Elina Leisson Naised
38 Aare Leisson Mehed
39 Agnes Pärnamägi N40
40 Elevi Piperal N45
41 Jaana Järve N45
42 Kai Mikiver Naised
43 Monika Michelson Naised
44 Henri Soosalu Mehed
45 Maiu Tamme Naised
46 Jonas Nõukas M50
47 Siret Sillandi Naised
48 Raili Sell Naised Spordiselts
49 Kairi Pihlak N40 Spordiselts
50 Emilia Sell N 2008-2009 Spordiselts
51 Simona Sell N 2012-2013 Spordiselts
52 Kadi Orav N40
53 Moonika Küttim Naised Särasilmad
54 Siim Lilleoja Mehed
55 Rika Rahu Naised
56 Margit Saksus Naised
57 Ardo Kobrusepa Mehed
58 Liina Mäeväli N40
59 Anne Küüsmaa N65+ Tallinna Prantsuse lütseum
60 Rowena Ancheta N40
61 Merle Mõttus Naised
62 Macy Kuurme N40
63 Jevgeni Drozdov M40
64 Ülle Krabo N60 Laulasmaa lasteaed
65 Helena Suurvärav N40 Laulasmaa lasteaed
66 Kairi Miggur N40 Laulasmaa lasteaed
67 Margit Rentik Naised Laulasmaa lasteaed
68 Silvi Saarniit N60 Laulasmaa lasteaed
69 Geidi Mitt Naised
70 Kersti Konist N45
71 Natalja Tsizik N40
72 Gerda Kask N40
73 Viktoria Root N40 Fringely
74 Kirill Root M 2010-2011 Fringely
75 Irina Biziaeva Naised merun.club
76 Risto Väljak Mehed Metos AS
77 Raidi Esop1 Naised
78 Kristiina Leppik Naised
79 Yana Zuhova Naised SRD
80 Karina Jaunmuktane Naised Täppsportlased
81 Oliver Kulbas Mehed
82 Tomasz Szeratics M45
83 Raimo Selgis Mehed
84 Merili Sõrmus Naised
85 Jaak Sõrmus Mehed
86 Kevin Sõrmus M 2008-2009
87 Krista Jaanus N50 Laulasmaa lasteaed
88 Pille Ojasaar Naised
89 Kaspar Süvirand Mehed
90 Aron Süvirand Mehed
91 Niina Karnit N65+ SRD
92 Olesja Bondarenko Naised Nanordica Medical
93 Bret Schär Naised Täppsportlased
94 Katrin Ilves N55
95 Maire Piho N50
96 Sergei Dmitrijev M40
97 Evelin Umalas N45
98 Maret Müür Naised
99 Ursula Trallmann N45 SK Jooksupartner
100 Tauno Trallmann M45 SK Jooksupartner
101 Eneli Kekki Naised
102 Marion Adusoo Mehed Prorunner SK
103 Joanna Jätsa Naised
104 Aare Jätsa M55
5 KM LAPSEVANKRIJOOKS/KÕND
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Kadi Lehtmaa Naised
2 Mikk Sammal Mehed
3 Elsi Vänto Naised
4 Kalmer Kreisman M40 MRC Tallinn
5 Leaanika Kose Naised
6 Märt Oskar Klein M45
7 Kärt Pärtel Naised FB Jooksmine
8 Ere Raadik Naised
5 KM NOORTEJOOKS/KÕND
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Airi-Liis Jakutovits N 2008-2009 SRD SK
2 Marten Holter M 2006-2007
3 Gabriel Velberg M 2006-2007 Rapla Vesiroosi Kool
4 Kristelle Uus N 2006-2007
5 Monika Alu N 2006-2007
6 Mattias Meimre M 2006-2007
7 Jaron Kuusk M 2008-2009 Sparta
8 Horre Kuusk M 2010-2011 Sparta
9 Mella-Riin Rauam N 2004-2005
10 Marleen Suisalu N 2008-2009
11 Mia Maria Matikainen N 2006-2007
12 Michelle Käba N 2004-2005
13 Maria Smirnova N 2008-2009 Viimsi Veeklubi
14 Richard Kaup-Lapõnin M 2004-2005
15 Romet Tooding M 2004-2005 Rae Spordikool
16 Gregor Kuusk M 2008-2009
17 Polina Timšina N 2008-2009
18 Laura-Liisa Paasian N 2006-2007
19 Aleksandra Kurs N 2008-2009 Rae kergejõustikukool
20 Karl Kurs M 2010-2011
21 Karl Suuroja M 2006-2007
22 Villem Suuroja M 2010-2011
23 Helena Lorvi N 2004-2005
24 Ralf Rooteman M 2010-2011 Jäähokiklubi Tornaado, Sparta Saalihoki, Tallinna Kiiruisuklubi
25 Brait Kaare M 2010-2011
26 Viola Nikitina N 2006-2007
27 Oskar Paasma M 2006-2007
28 Igor Krawczyk M 2008-2009 SK Mitš
29 Nikolas Lahno M 2004-2005 SK Atleetika
30 Sofia Bogatsova N 2008-2009 SRD SK
31 Irena Luks N 2004-2005
32 Simona Nesterovits N 2004-2005
33 Kärt Hanni N 2008-2009
34 Adam Ojava M 2006-2007 Treeningpartner Eviko-noortetiim
35 Hanna-Liina Palu N 2004-2005
36 Friida Aavik N 2010-2011
37 Rudolf Aavik M 2006-2007
38 Rebeka Rahuoja N 2010-2011
39 Helen Rahuoja N 2004-2005
40 Marta Saare N 2006-2007
41 Krista Tiivel N 2008-2009
42 Anni Põldma N 2006-2007 Rae Spordikool
43 Oliver Kask M 2004-2005
44 Luisa Tamla N 2006-2007 SK Jooksupartner
250 M LASTEJOOKSUD
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Andra Paju N 2014-2015
2 Sten-Roland Guläjev M 2012-2013
3 Daniil Suhnjov M 2014-2015
4 Nikita Suhnjov M 2010-2011
5 Kristofer Peetsalu M 2016-2017
6 Saskia Koks N 2018-2021
7 Karl-Raimund Koks M 2014-2015
8 Marleen Põldsepp N 2012-2013
9 Karl Gustav Põldsepp M 2016-2017
10 Henri Alu M 2012-2013
11 Anzelika Nasonov N 2012-2013 Tallinna Kuristiku Gümnaasium
12 Ragnar Nasonov M 2014-2015 Tallinna Lepatriinu Lasteaed
13 Arabella Abroi N 2012-2013
14 Harri August Koolme M 2010-2011
15 Hilde Lii Koolme N 2014-2015
16 Hans Holger Koolme M 2016-2017
17 Alisa Safonova N 2012-2013
18 Sädeliis Limberg N 2016-2017
19 Loore Loviise Raud N 2014-2015
20 Marten Raud M 2016-2017
21 Mirtel Meimre N 2014-2015
22 Mirjam Meimre N 2014-2015
23 Elisabeth Nemvalts N 2016-2017
24 Eloiise Sutermäe N 2014-2015
25 Anelle Aasma N 2016-2017
26 Thorsten Vänto M 2016-2017
27 Tobias Vänto M 2018-2021
28 Brite Adele Suurthal N 2016-2017
29 Hanna Delise Suurthal N 2014-2015
30 Mark Makejev M 2012-2013
31 Viktor Makejev M 2014-2015
32 Keity Võsusaar N 2016-2017
33 Ruuben Kruusmann M 2014-2015
34 Aasa Annemarii Aasmaa N 2010-2011 Viimsi Sport
35 Aleksandra Annemai Aasmaa N 2012-2013 Viimsi Sport
36 Sten Erik Karotamm M 2016-2017
37 Henry Karotamm M 2014-2015
38 Kregori Uustalu M 2014-2015
39 Ingel Katriin Uustalu N 2018-2021
40 Elisabeth Mikiver N 2014-2015
41 Lenna Mikiver N 2018-2021
42 Joonas Juhkov M 2012-2013
43 Mirell Käba N 2010-2011
44 Janeli Juhkov N 2018-2021
45 Markus Viljus M 2016-2017
46 Lurdes-Maria Krupenin N 2012-2013
47 Kenneth Keian M 2012-2013 Kalevi jalgrattakool
48 Mirtel Viljus N 2018-2021
49 Daniel Tervo M 2016-2017
50 Rednar Orman M 2010-2011
51 Rander Orman M 2012-2013
52 Maria Saluste N 2014-2015
53 Kenneth Oidersalu M 2018-2021
54 Rasmus Oidersalu M 2018-2021
55 Polina Lis N 2012-2013
56 Stefania Lis N 2018-2021
57 Hannabel Sillandi N 2014-2015
58 Elizabeth Sillandi N 2012-2013
59 Ivan Gritsuk M 2014-2015
60 Mihhail Gritsuk M 2016-2017
61 Liselle Liiv N 2016-2017
62 Meribel Liiv N 2018-2021
63 Annaliis Hansen N 2016-2017
64 Shaheem Hansen M 2018-2021
65 Nika Mihhailova N 2012-2013 Upsport
66 Gemma Voolaid N 2018-2021
67 Mark Makejev M 2012-2013
68 Viktor Makejev M 2014-2015
69 Lisette Aus N 2012-2013
70 Nora Mariette Lõppe N 2018-2021
71 Mikael Peksen M 2010-2011 Spordiselts
72 Kristo Klein M 2014-2015
73 Miron Savenkov M 2014-2015
74 Mathias Veideman M 2018-2021
75 Lumi-Lee Sell N 2014-2015
76 Jette Louise Sell N 2018-2021
77 Sebastian Linder M 2018-2021
78 Emma Hanson N 2012-2013
79 Gordei Zotov M 2016-2017 Refonda
80 Igor Demjantšuk M 2010-2011 Refonda
81 Sofia Demjantšuk N 2012-2013 Refonda
82 Janar Pajula M 2012-2013 pole
83 Kevin Tooming M 2014-2015
84 Karel Välja M 2018-2021
85 Hugo Hampartsoumian M 2012-2013
86 Emma-Liisa Jutkina N 2018-2021
87 Luna Roos N 2016-2017
88 Lukas Roos M 2018-2021
89 Helis Rentik N 2016-2017
90 Thor Rentik M 2018-2021
91 Lars Lindvest M 2012-2013
92 Loreen Lek N 2014-2015
93 Natali Liidia Soosalu N 2014-2015
94 Berit Talvar N 2016-2017
95 Kerli Talvar N 2018-2021
96 Nil Smirnov M 2016-2017
97 Maxine Victoria Tiik N 2010-2011
98 Laura Marii Rautam N 2010-2011
99 Elmar Vahemäe M 2016-2017
100 Evald Vahemäe M 2018-2021
101 Alandra-Gabriela Matetski N 2012-2013
102 Ramiro Matetski M 2012-2013
103 Simon Matetski M 2016-2017
104 Mia Loreen Alliksoo N 2016-2017
105 Katerina Klaser N 2014-2015
106 Jasper Suits M 2016-2017
107 Anna Marii Sillandi N 2010-2011
108 Mark Jaroševitš M 2014-2015
109 Emma Kuurme N 2014-2015
110 Joosep Kurro M 2014-2015
111 Ella Kurro N 2018-2021
112 Gert Radala M 2014-2015
113 Ettel Leo N 2014-2015
114 Arina Novi N 2012-2013
115 Gloria Ban N 2014-2015
116 Olivia Ban N 2012-2013
117 Lauren Rosenblatt N 2012-2013
118 Karl Leonhard Klein M 2018-2021
119 Adriana Freidlin N 2016-2017 Vabatahtlik
120 Martti Kuusk M 2010-2011
121 Adrian Saaremets M 2016-2017
122 Anett Ehavee N 2016-2017 Tervisesport
123 Artjom Petrenko M 2014-2015
124 Dirk-Edrik Tori M 2012-2013
125 Leon Bibitškov M 2016-2017
126 Gerda Lily Klement N 2012-2013
127 Mia-Merily Nisu N 2014-2015
128 Liisa Nuut N 2012-2013
129 Isabella Palmiste N 2014-2015
130 Aleksandr Pudov M 2014-2015
131 Hanna Jõesaar N 2016-2017
132 Luca Lapõnin M 2018-2021 FiscalAdmin
133 Aleksandra Makarenkova N 2016-2017
134 Elena Tammi N 2014-2015
135 Brita Rattasepp N 2012-2013 Rae spordikool
136 Birgit Rattasepp N 2014-2015
137 Kristina Dvuzilova N 2014-2015
138 Asia Kutuzova N 2012-2013
139 Vladislav Zõrjanov M 2012-2013 Vabatahtlik
140 Gerrit Pajo M 2014-2015
141 Gerret Pajo M 2014-2015
142 Tobias Pihlakas M 2018-2021
143 Villem Paasma M 2014-2015
144 Lukas Lomp M 2018-2021
145 Ilian Potapenko M 2016-2017
146 Andreas Zängov M 2010-2011
147 Saale Kaasikmäe N 2010-2011
148 Eryk Krawczyk M 2012-2013
149 Adam Krawczyk M 2014-2015
150 Nika Krawczyk N 2018-2021
151 Revo Väljak M 2018-2021
152 Marten Väljak M 2016-2017
153 Teele Siller N 2018-2021
154 Fernando Lusmägi M 2014-2015
155 Lenna Paling N 2018-2021
156 Daniel Toom M 2016-2017
157 Platon Murov M 2016-2017
158 Miron Murov M 2018-2021
159 Astrid Helemäe N 2016-2017
160 Anete Loide N 2014-2015
161 Isabel Saks N 2010-2011
162 Timur Sariahmetoglu M 2012-2013
163 Platon Kiritsenko M 2016-2017
164 Esenia Levitina N 2016-2017
165 Lenna Talviste N 2016-2017
166 Wesley Naylor M 2016-2017
167 Raul Erik Peris M 2012-2013
168 Jan Oliver Peris M 2014-2015
169 Thor Saar M 2018-2021
170 Liisi Tuttar N 2014-2015
171 Teele Tuttar N 2014-2015
172 Marta Velgre N 2014-2015
173 Linda Kolga N 2016-2017
174 Teele Kolga N 2014-2015
175 Kaspar Mändmaa M 2014-2015
176 Rainer Mändmaa M 2016-2017
177 Mattias Kaljumäe M 2014-2015
178 Valeria Kulakova N 2014-2015
179 Gerda Aavik N 2010-2011
180 Loora Kuusk N 2016-2017
181 Marten Sammul M 2014-2015 Kohila Gümnaasium
182 Marko Sammul M 2012-2013 Kohila Gümnaasium
183 Markus Sammul M 2018-2021
184 Lisette Viherpuu N 2016-2017
185 Sofia Margarita Sazonova N 2014-2015
186 Tristan Varik M 2014-2015
187 Brita Varik N 2016-2017
188 Loora Varik N 2018-2021
189 Sander Tiik M 2012-2013
190 Philine Santa N 2014-2015
191 Tomi Stefan Põllumäe M 2010-2011
192 Mathias Arva M 2014-2015
193 Robert Teivas M 2018-2021
194 Elli Ostapenko N 2010-2011
195 Brennet Pruuden M 2016-2017
196 Brianna Pruuden N 2018-2021
197 Liam Kosmatsov M 2016-2017
198 Caroline-Elizabeth Kosmatsova N 2018-2021
199 Arabella Le Blond N 2016-2017
200 Charlize Le Blond N 2018-2021
201 Margarita Scepina N 2014-2015
202 Karina Scepina N 2014-2015
203 Bohdan Manytskyi M 2016-2017
204 Nikol Afanasjeva N 2014-2015
205 Joanna Raja N 2016-2017
206 Lenna Raja N 2014-2015
207 Emma Emily Põllu N 2016-2017
208 Jaspper Jakob Kaik M 2016-2017
209 Laura-Liis Vikat N 2010-2011
210 Krete-Liisa Vikat N 2016-2017
211 Janette Elfriede Jaago N 2012-2013
212 Elisabeth Nemvalts N 2016-2017
213 Looreli Kivi N 2018-2021 SK Jooksupartner
214 Marili Kivi N 2018-2021 SK Jooksupartner
215 Hanna Hinn N 2014-2015
216 Deandra Sepp N 2010-2011
217 Demi-Lee Sepp N 2016-2017
218 Laura Lilhein N 2014-2015
219 Samuel Chris Andla M 2016-2017
220 Hanna Delise Suurrhal N 2014-2015
221 Brite Adele Suurthal N 2016-2017
222 Liisbet Karoliine Mõik N 2012-2013
223 Lisanna Isabel Mõik N 2014-2015
224 Oliver Johannes Mõik M 2014-2015
225 Siimeon Hallist M 2014-2015
226 Liisbet Hallist N 2016-2017
227 Henry Tammiste M 2016-2017
228 Gregor Tammiste M 2018-2021

Kokku 671