MUUDATUSED AJAKAVAS NING DISTANTSIDES

Võistluse ajakava on muutunud ning võistluspäev algab lastestartidega kell 10:00. Kindlasti kontrolli üle oma stardiaeg!

Osalejate tagasisidest lähtuvalt on maratonidistantsid liidetud üheks.

1. ETAPP - FILTER KUUSALU RULLUISUMARATON

Toimumisaeg: pühapäev, 13.06.2021
 
Asukoht: Start, finiš ja ürituskeskus on Kuusalu Spordikeskuse juures.
 
Distantsid
• Maraton 42 km (8 ringi)
• Poolmaraton 21 km (4 ringi)
• Rahvarull 10 km (2 ring)
• Pisirull ja lastesõidud
 
Ajakava
9:00-9:45 numbrite väljastamine ja kohapeal registreerimine
10:00 maratoni meeste start
10:01 maratoni naiste start
10:02 poolmaratoni start
10:03 rahvarulli start
11:45 lastesõitude stardid järgmises järjekorras: lasterull, väikerull ja pisirull
12:15 autasustamine
 
Rajakaart

KOORDINAADID

59.452450, 25.417228

Parkimine
Vältimaks ummikuid ürituskeskuses palume osalejatel parkida trassiga mittekattuvatele ümberkaudsetele tänavatele ja parklatesse lähtuvalt seal kehtivast tavapärasest parimiskorraldusest.
 
Põltsamaa toitlustusala
Filter Rullituuri etappidel on kohal Põltsamaa Rändrestoran, et osalejaid maitsva Põltsamaa supi ning kannujoogiga kostitada.
 
Pesemine
Võistlejatele on loodud pesemisvõimalus võistlusekeskuses asuvas Kuusalu Spordikeskuses.
 
Autasustamine
Etapi autasustamise reglemendiga on võimalik tutvuda võistlusjuhendis.
 
 
Automaatselt kantakse stardiprotokolli kõik osalejad, kes maksid osalustasu pangalingi vahendusel. Kui makseviisiks valiti "maksan arvega", siis ilmub osaleja nimi stardiprotokolli viivitusega. PS! õigetähtaegselt tasumata arved kustutatakse automaatselt ning nimesid stardiprotokolli ei lisata.
Rulluisumaraton 42 km
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Esa Lottanen M60+
2 Antti Haljak M40 R.U.S.T.
3 Pavel Iljin M Rullibuss team
4 Endrik Arumägi M40 xtri:m3
5 Mart Markus M TEAM UUS MAA/DIMENSION
6 Joonas Valge M TEAM UUS MAA/DIMENSION
7 Karl-Martin Laasberg M-U17 TEAM UUS MAA/DIMENSION
8 Kristjan Kuntu M40
9 Toivo Rätte M60+ Rullibuss team
10 Arvis Miezitis M BJC Laimite
11 Toivo Tomingas M60+
12 Heiki Roomet M40
13 Kert Keskpaik M Albe Team/Bont
14 Aleks Luik M Albe Team/Bont
15 Kaspar Kaljuvee M Albe Team/Bont
16 Hendrik Piiriste M
17 Ott Telga M Rullibuss Team
18 Kiryl Linnik M40
19 Mairo Pukk M40
20 Vladimir Baskakov M60+
21 Miroslav Prazma M
22 Aarne Krõlov M40
23 Priit Kaasik M50 Jõhvi RS
24 Ivari Kruusmann M40 Rakvere Bont rulluisuklubi
25 Ģirts Jankovskis M50
26 Riho Mikko M40 Tripassion Triatloniklubi
27 Dmitrijs Krivko M40 BJC Laimite
28 Raivo Laanemets M50 Rullibuss Team
29 Jarek Mäestu M40 Tartu Inline team
30 Allan Kivi M40
31 Anatoli Sevastjanov M60+ Tartu rulluisu klubi
32 Reinis Znotins M
33 Artis Ivo Pencis M Powerslide - Laimite
34 Gerth Kivima M40 AT&Sport / sporditurg.ee
35 Kuido Koppel M50 AT&Sport / sporditurg.ee
36 Indrek Aarna M50 AT&Sport / sporditurg.ee
37 Ahti Oks M40
38 Andrus Kuusk M
39 Ilja Ostsepkov M
40 Peteris Petersons M40
Rulluisu naistemaraton 42 km
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Sirje Nurgamaa N40 Jõhvi RS
2 Annika Murov N
3 Kristiine Kalev N TEAM UUS MAA/DIMENSION
4 Piret Saare N50+
5 Elizabeth Jõgi N Albe Team/Bont
6 Helen Aart N Rakvere Bont rulluisuklubi
7 Tuuli Vaher N
8 Anna Grishina N40 Rullibuss Team
9 Keiu Oras N Tartu Rulluisuklubi
Poolmaraton 21 km
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Elvis Veidrik M
2 Ivar Lilla M50 TARTU RULLUISUKLUBI
3 Vladimir Tsypin M40 Tartu Rulluisuklubi
4 Darens Ozols M-U15
5 Steffen Soha M-U17 Tallinna Kiiruisuklubi
6 Kristen Soha M-U15 Tallinna Kiiruisuklubi
7 Raivo Rukis M50
8 Lisandra Tarmet N-U13 TEAM UUS MAA/DIMENSION
9 Victoria Pagar N-U13 TEAM UUS MAA/DIMENSION
10 Rannar Laur M
11 Helina Poom N SK Pedja
12 Maria Mällas N Adavere Uisuklubi/ Orkla Eesti AS
13 Marek Saar M40 Adavere orkla
14 Leho Lemsalu M40
15 Ants Sagar M50
16 Sten Talumaa M-U15 Tallinna Kiiruisuklubi
17 Gerlin Lipp N-U13 Rakvere Bont rulluisuklubi
18 Heli-Ly Kruusmann N-U15 Rakvere Bont rulluisuklubi
19 Rasmus Lui M-U19 Rakvere Bont rulluisuklubi
20 Siim Kruusmann M-U19 Rakvere Bont rulluisuklubi
21 Alar Nigul M50
22 Evija Graumane N40
23 Monika Sinimaa N
24 Marko Saar M40
25 Hassar Jurs M40 Tartu Rulluisuklubi
26 Art Markkus Tamm M-U17 Adavere
27 Philip Jõgi M-U17 Rullibuss Team
28 Käroli Kütt N-U17 Rullibuss Team
29 Kertu Põldmaa N-U13 Adavere
30 Ahto Nikkinen M
Rahvarull 10 km
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Iris Nurgamaa N-U15
2 Aare Kalvik M40
3 Mirjam Kalvik N-U13
4 Jarmo Laanemets M
5 Helena Veidenbaum N
6 Andres Keba M40
7 Rico-Helander Lichtfeldt M-U17 Rakvere Bont rulluisuklubi
8 Eliis Pihlak N-U15 Rakvere Bont rulluisuklubi
9 Adeele Aart N-U13 Rakvere Bont rulluisuklubi
10 Ralf Rooteman M-U13 Tallinna Kiiruisuklubi
11 Tarmo Rooteman M40
12 Daniela Anna Livčāne N-U13
13 Ricards Liepins M-U13
14 Martin Saaroja M-U15
15 Sirli Põldmaa N40 Adavere
16 Romet Põldmaa M-U13 Adavere
17 Endel Pärje M60+
18 Maria Kannelaud N-U15
Lasterull 2 km
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Andrias Mäeks M-U13 Rakvere Bont rulluisuklubi
2 Aleksandria Mäeks N-U13 Rakvere Bont rulluisuklubi
3 Mirjam Nurgamaa N-U13
4 Victoria Pagar N-U13 TEAM UUS MAA/DIMENSION
5 Lisandra Tarmet N-U13 TEAM UUS MAA/DIMENSION
6 Ronja Ozola N-U13
7 Mirjam Kalvik N-U13
8 Iuliia Solodova N-U13 Rolleg school
9 Sofija Tina Snikere N-U13 MOTUM
10 Adeele Aart N-U13 Rakvere Bont rulluisuklubi
11 Aileen Aart N-U13 Rakvere Bont rulluisuklubi
12 Linda Kalamees N-U13
13 Daniela Anna Livčāne N-U13 MOTUM
14 Liva Baumane N-U13 ASi Latvia
15 Ricards Liepins M-U13
16 Alec Jasper Kull M-U13
Väikerull 1 km
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Bruss Ozols M-U10
2 Daniels Filips Snikeris M-U10 BJC LAIMITE
3 Rando Saar M-U10 Adavere
4 Henri Saar M-U10 Adavere
5 Inger Aart N-U10 Rakvere Bont rulluisuklubi
6 Inger Markus N-U10 Tallinna Kiiruisuklubi
7 Robert Kalamees M-U10
8 Martins Baumanis M-U10 ASi Latvia
9 Grettel Juus N-U10 Adavere.
Pisirull 300 m
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Inger Markus M/N-U7 Tallinna Kiiruisuklubi
2 Kirke Koss M/N-U7 Adavere
3 Charlotte Jõgi M/N-U7 Rullibuss Team

Kokku 125