FILTER RULLITUURI KUUPÄEVADES TULEB ETTE MUUDATUSI!

Filter Rullituuri Elva etapp lükkub edasi. Jooksvad muudatused avalikustatakse siinsamas kodulehel ning samuti ka AeroBike Facebookis.

Toimumisaeg: pühapäev, 6.06.2021
 
Asukoht: Start, finiš ja ürituskeskus on Kuusalu Spordikeskuse juures.
 
Distantsid
• Maraton 42 km (8 ringi)
• Poolmaraton 21 km (4 ringi)
• Rahvarull 10 km (2 ring)
• Pisirull ja lastesõidud
 
Ajakava
9:00-9:45 numbrite väljastamine ja kohapeal registreerimine
10:00 maratoni meeste start
10:01 maratoni naiste start
10:02 poolmaratoni start
10:03 rahvarulli start
13:25 lastesõitude stardid järgmises järjekorras: lasterull, väikerull ja pisirull
14:15 autasustamine
 
Rajakaart

KOORDINAADID

59.452450, 25.417228

Parkimine
Vältimaks ummikuid ürituskeskuses palume osalejatel parkida trassiga mittekattuvatele ümberkaudsetele tänavatele ja parklatesse lähtuvalt seal kehtivast tavapärasest parimiskorraldusest.
 
Põltsamaa toitlustusala
Filter Rullituuri etappidel on kohal Põltsamaa Rändrestoran, et osalejaid maitsva Põltsamaa supi ning kannujoogiga kostitada.
 
Pesemine
Võistlejatele on loodud pesemisvõimalus võistlusekeskuses asuvas Kuusalu Spordikeskuses.
 
Autasustamine
Etapi autasustamise reglemendiga on võimalik tutvuda võistlusjuhendis.
 
 
Automaatselt kantakse stardiprotokolli kõik osalejad, kes maksid osalustasu pangalingi vahendusel. Kui makseviisiks valiti "maksan arvega", siis ilmub osaleja nimi stardiprotokolli viivitusega. PS! õigetähtaegselt tasumata arved kustutatakse automaatselt ning nimesid stardiprotokolli ei lisata.
Pisirull 300 m
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
Väikerull 1 km
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Bruss Ozols M-U10
2 Daniels Filips Snikeris M-U10 BJC LAIMITE
3 Rando Saar M-U10 Adavere
4 Henri Saar M-U10 Adavere
Lasterull 2 km
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Andrias Mäeks M-U13 Rakvere Bont rulluisuklubi
2 Aleksandria Mäeks N-U13 Rakvere Bont rulluisuklubi
3 Mirjam Nurgamaa N-U13
4 Victoria Pagar N-U13 TEAM UUS MAA/DIMENSION
5 Lisandra Tarmet N-U13 TEAM UUS MAA/DIMENSION
6 Ronja Ozola N-U13
7 Mirjam Kalvik N-U13
8 Daniela Anna Livcane N-U13 MOTUM
9 Iuliia Solodova N-U13 Rolleg school
10 Sofija Tina Snikere N-U13 MOTUM
Rahvarull 10 km
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Iris Nurgamaa N-U15
2 Aare Kalvik M40
3 Mirjam Kalvik N-U13
4 Jarmo Laanemets M
5 Helena Veidenbaum N
Poolmaraton 21 km
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Elvis Veidrik M
2 Ivar Lilla M50 TARTU RULLUISUKLUBI
3 Vladimir Tsypin M40 Tartu Rulluisuklubi
4 Darens Ozols M-U15
5 Steffen Soha M-U17 Tallinna Kiiruisuklubi
6 Kristen Soha M-U15 Tallinna Kiiruisuklubi
7 Raivo Rukis M50
8 Lisandra Tarmet N-U13 TEAM UUS MAA/DIMENSION
9 Victoria Pagar N-U13 TEAM UUS MAA/DIMENSION
10 Rannar Laur M
11 Helina Poom N SK Pedja
12 Helina Poom N SK Pedja
13 Maria Mällas N Adavere Uisuklubi/ Orkla Eesti AS
14 Marek Saar M40 Adavere orkla
Rulluisumaraton 42 km
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Esa Lottanen M60+
2 Antti Haljak M40 R.U.S.T.
3 Pavel Iljin M Rullibuss team
4 Endrik Arumägi M40 xtri:m3
5 Mart Markus M TEAM UUS MAA/DIMENSION
6 Joonas Valge M TEAM UUS MAA/DIMENSION
7 Karl-Martin Laasberg M-U17 TEAM UUS MAA/DIMENSION
8 Kristjan Kuntu M40
9 Toivo Rätte M60+ Rullibuss team
10 Arvis Miezitis M BJC Laimite
11 Toivo Tomingas M60+
12 Heiki Roomet M40
13 Kert Keskpaik M Albe Team/Bont
14 Aleks Luik M Albe Team/Bont
15 Kaspar Kaljuvee M Albe Team/Bont
16 Hendrik Piiriste M
17 Ott Telga M Rullibuss Team
18 Kiryl Linnik M40
Rulluisu naistemaraton 42 km
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Sirje Nurgamaa N40 Jõhvi RS
2 Annika Murov N
3 Kristiine Kalev N TEAM UUS MAA/DIMENSION
4 Piret Saare N50+
5 Elizabeth Jõgi N Albe Team/Bont

Kokku 56