2. etapp / Kuusalu Rulluisumaraton

Toimumisaeg
Pühapäev, 07.06.2020
 
Asukoht
Start ja finiš Kuusalu spordihoone juures.
 
Ajakava
9:00-9:45 numbrite väljastamine ja kohapeal registreerimine
10:00 maratoni meeste start
10:01 maratoni naiste start
10:02 poolmaratoni start
10:03 rahvarulli start
13:25 laste stardid järgmises järjekorras: lasterull, väikerull ja pisirull
14:15 autasustamine
 
Rajakaart

Osavõtutasud
 
Etapile registreerimineEelregistreerimine kuni 27.05.2020Eelregistreerimine kuni 03.06.2020Kohapeal registreerimine
PISIRULL tasuta 5 € 10 €
VÄIKERULL tasuta 5 € 10 €
LASTERULL tasuta 5 € 10 €
RAHVARULL 15 € 20 € 25 €
POOLMARATON 25 € 30 € 35 €
RULLUISUMARATON 30 € 35 € 40 €
 

Ümberregistreerimistasu distantside vahel on 15 € (kallimalt distantsilt odavamale distantsile ümberregistreerides raha ei tagastata). Ümberregistreerimine toimub ainult võistlushommikul sularaha vahendusel ning lõppeb 30 minutit enne vastava distantsi starti.

Rulluisumaraton 42 km
  Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 LINNIK, KIRYL
<Rollersport.net>
M40
2 Markus, Mart TEAM UUSMAA DIMENSION Mehed
3 Liiv, Marten TEAM UUSMAA DIMENSION Mehed
4 Ostsepkov, Ilja TEAM UUSMAA DIMENSION Mehed
5 Valge, Joonas TEAM UUSMAA DIMENSION Mehed
6 Vysotsky, Maksimilian TEAM UUSMAA DIMENSION Mehed
7 Rätte , Toivo M60+
8 Linnik, Kiryl
<Rollersport.net>
M40
9 Kuntu, Kristjan M40
10 LINNIK, KIRYL
<Rollersport.net>
M40
11 Baskakov, Vladimir M60+
12 Parve, Ain M60+
13 Tomingas, Toivo
<UPM>
M50
14 Pukk, Mairo M40
15 Vestung, Rauno
<8R>
M40
16 Miezītis, Arvis
<BJC Laimite>
Mehed
17 Semjonov, Aleksandr Mehed
Rulluisu naistemaraton 42 km
  Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Kalev, Kristiine TEAM UUSMAA DIMENSION N
2 Nurgamaa, Sirje
<JÕhvi RS>
N40
Poolmaraton 21 km
  Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 LILLA, Ivar
< TARTU INLINE TEAM>
M50
2 Tammsaar, Timo M40
3 Sinijõe, Aigar Mehed
Rahvarull 10 km
  Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Nurgamaa, Iris
<JÕhvi RS>
N-U15
2 Raud, Anna N
3 Nõlvak, Raili N40
Lasterull 2 km
  Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Tarmet, Lisandra
<Rullibuss Team>
N-U13
2 Nurgamaa, Mirjam N-U13
3 Lomp, Artur M-U13
4 Lomp, Birgita N-U13
Väikerull 1 km
  Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Nagel, Marta N-U10
2 Kalamees, Linda
<Rullibuss Team>
N-U10
3 Kalamees, Robert
<Rullibuss Team>
M-U10
4 Raud, Lore-Andra N-U10
Pisirull 300 m
  Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Nagel, Emma M/N-U7

Kokku 34

Siia tulevad tulemused