3. etapp / Pärnu Rulluisumaraton

Toimumisaeg
Pühapäev, 28.06.2020
 
Asukoht
Võistluskeskus asub aadressil Pärlimõisa tee 25, Pärnu
 
Ajakava
9:00-9:45 numbrite väljastamine ja kohapeal registreerimine
10:00 maratoni meeste start
10:01 maratoni naiste start
10:02 poolmaratoni start
10:03 rahvarulli start
13:25 laste stardid järgmises järjekorras: lasterull, väikerull ja pisirull
14:15 autasustamine
 
Rajakaart

Osavõtutasud
 
Etapile registreerimineEelregistreerimine kuni 17.06.2020Eelregistreerimine kuni 24.06.2020Kohapeal registreerimine
PISIRULL tasuta 5 € 10 €
VÄIKERULL tasuta 5 € 10 €
LASTERULL tasuta 5 € 10 €
RAHVARULL 15 € 20 € 25 €
POOLMARATON 25 € 30 € 35 €
RULLUISUMARATON 30 € 35 € 40 €
 

Ümberregistreerimistasu distantside vahel on 15 € (kallimalt distantsilt odavamale distantsile ümberregistreerides raha ei tagastata). Ümberregistreerimine toimub ainult võistlushommikul sularaha vahendusel ning lõppeb 30 minutit enne vastava distantsi starti.

Rulluisumaraton 42 km
  Name Team Age class
Search by name Search by team Search by class
1 LINNIK, KIRYL
<Rollersport.net>
M40
2 Markus, Mart TEAM UUSMAA DIMENSION M
3 Liiv, Marten TEAM UUSMAA DIMENSION M
4 Ostsepkov, Ilja TEAM UUSMAA DIMENSION M
5 Valge, Joonas TEAM UUSMAA DIMENSION M
6 Vysotsky, Maksimilian TEAM UUSMAA DIMENSION M
7 Rätte , Toivo M60+
8 Linnik, Kiryl
<Rollersport.net>
M40
9 Kuntu, Kristjan M40
10 Nurme, Jaanis M40
11 LINNIK, KIRYL
<Rollersport.net>
M40
12 Parve, Ain M60+
13 Tomingas, Toivo
<UPM>
M50
14 Pukk, Mairo M40
15 Vestung, Rauno
<8R>
M40
16 Miezītis, Arvis
<BJC Laimite>
M
17 Semjonov, Aleksandr M
Rulluisu naistemaraton 42 km
  Name Team Age class
Search by name Search by team Search by class
1 Kalev, Kristiine TEAM UUSMAA DIMENSION F
2 Nurgamaa, Sirje
<JÕhvi RS>
F40
Poolmaraton 21 km
  Name Team Age class
Search by name Search by team Search by class
1 LILLA, Ivar
< TARTU INLINE TEAM>
M50
2 Tammsaar, Timo M40
Rahvarull 10 km
  Name Team Age class
Search by name Search by team Search by class
1 Nurgamaa, Iris
<JÕhvi RS>
F-U15
2 Raud, Anna F
3 Nõlvak, Raili F40
Lasterull 2 km
  Name Team Age class
Search by name Search by team Search by class
1 Tarmet, Lisandra
<Rullibuss Team>
F-U13
2 Nurgamaa, Mirjam F-U13
3 Lomp, Artur M-U13
4 Lomp, Birgita F-U13
Väikerull 1 km
  Name Team Age class
Search by name Search by team Search by class
1 Nagel, Marta F-U10
2 Kalamees, Linda
<Rullibuss Team>
F-U10
3 Kalamees, Robert
<Rullibuss Team>
M-U10
4 Raud, Lore-Andra F-U10
Pisirull 300 m
  Name Team Age class
Search by name Search by team Search by class
1 Nagel, Emma F/M-U7

Total 33

Siia tulevad tulemused