4. ETAPP - FILTER TEMPOSARI JÜRIS

Toimumisaeg: pühapäev, 21.06.2020

Asukoht: Start, finiš ja ürituskeskus on Jüris Võsukese lasteaia ees, aadressil Laste 5. 

Distantsid ja alad
• Ratas 15 km - osalejad lähetatakse rajale ühe kaupa 1 minutiliste intervallidega
• Jooks 6 km - osalejad lähetatakse rajale ühe kaupa 30 sekundiliste intervallidega
 
Ajakava
10:30 - sekretariaat alustab tööd, numbrite väljastamine
11:00-12:30 - numbrite väljastamine ning startimine kindlaksmääratud stardiajal
12:30-13:30 - võistluskeskus lõpetab tegevuse
13:30-15:00 - numbrite väljastamine ning startimine kindlaksmääratud stardiajal
15:00-16:00 - võistluskeskus lõpetab tegevuse
16:00-17:30 - numbrite väljastamine ning startimine kindlaksmääratud stardiajal
18:15 - ürituskeskus ja finiš suletakse, vajadusel tehakse lisastardid alates kell 18:30
 

Rajakaart

Parkimine
• Vältimaks ummikuid ürituskeskuses palume osalejatel parkida trassiga mittekattuvatele ümberkaudsetele tänavatele ja parklatesse lähtuvalt seal kehtivast tavapärasest parimiskorraldusest.
 
Soojendamine
• Rajal soojendamine on võistluse ajal keelatud. Austagem kaasvõistlejaid ning laskem neil häirimatult oma võistlussõidule keskenduda.
• Soojendamiseks on võistluskeskuses korraldaja poolt soojenduspukid, mis on kõikidele osalejatele tasuta kasutamiseks. PS! Erimeetmetest tingituna ei ole hooajal 2020 ühiskasutatavaid soojenduspukke võimalik kasutada!
 

Rajarekordid

JalgratturidJooksjad

1. Norman Vahtra, 18:44.7 (2019)

2. Gleb Karpenko, 18:48.2 (2019)

3. Oskar Nisu, 18:58.3 (2019)

1. Bert Tippi, 15:54.8 (2018)

2. Janar Juhkov, 16:29.8 (2018)

3. Kaspar Vaher, 16:52.3 (2018)

Rajakirjeldus
Starditakse Jüris Laste tänaval asuva Võsukese lasteaia eest ning sõidetakse mööda Laste tänavat kuni Aaviku teeni, kust pööratakse vasakule ning võetakse suund Vaida poole. Mööda seda teed sõidetakse kuni Patika viaduktini, kus pööratakse paremale viadukti peale. Ületatakse viadukt ning seejärel suundutakse mööda asfaltteed vasakule. Pööre asub vahetult asfalteeritud teelõigu lõpus, raja 7,5. kilomeetril. Teelõik stardist kuni Jüri piirini on väga hea teekattega, kuigi Laste tänaval tuleb ületada ka asfaldist teekünnis. Edasine Vana-Tartu maantee lõik on aga üsna kitsas ning ääretult kurviline - ohutuse seisukohast on ülioluline püsida oma suunavööndis. Tagasi sõidetakse vastupidises suunas mööda sama trassi. Mägede mõttes on terve rada väga kerge - ühtegi mainimist väärivat tõusu trassil pole, kuid selle eest on palju tuultele avatud teelõike põldude vahel.
 
Autasustamine
• Parimaid autasustatakse sarja kokkuvõttes. Üksikutel etappidel eraldi autasustamist ei toimu.
• Stabiilset osalemist tunnustab auhinnaprogramm Kullapada.
 
Oluline lisainfo
• Tuletame meelde, et kuigi võistlustrassil on võistlejate liikumine reguleerijate abil muu liikluse osas prioritiseeritud, pole enamik rajast autodele suletud ning võistlejad on ka ise kohustatud kandma hea oma turvalisuse eest.
• Ratturid on kohustatud liikuma kogu trassi ulatuses vaid pärisuunavööndis - kurvide lõikamine ja telgjoone ületamine on rangelt keelatud.
• Jooksjad peavad liikuma pöördeni ja tagasi ühes ja samas tee servas - stardi poolt vaadates tee parempoolses servas. See tähendab, et esimene pool distantsi liigutakase autoliiklusega pärisuunas, teine pool vastassuunas. Ohutuse huvides tuleb jooksta nii tee pervel kui võimalik, keset teed jooksmine on keelatud.
Individual time trial 15 km (11:00-12:30)
  Start Name Team Age class
Search by start Search by name Search by team Search by class
1 11:00:00 Kask, Ants
<Redbike>
M50
2 11:01:00 Pappel, Elvo M40
3 11:02:00 Jefimov, Jevgeni M30
4 11:03:00 Arusaar, Aivo M30
5 11:04:00 Vaikmaa, Siim M40
6 11:05:00 Kuuskla, Timmo M-U30
7 11:07:00 Sazonov, Mark
<Kalevi Jalgrattakool>
M-U19
8 11:08:00 Kasenomm, Priit M45
9 11:09:00 Daniel, Ken Uuesalu Spordiklubi M40
10 11:10:00 Rammul, Risto Uuesalu Spordiklubi M40
11 11:11:00 Kirch, Mareck Uuesalu Spordiklubi M40
12 11:12:00 Lumi, Margus Uuesalu Spordiklubi M45
13 11:13:00 Johanson, Marko
<RedBike>
M30
14 11:14:00 Nigul, Mathilde Manuela
<CFC>
F-U23
15 11:15:00 Antoniak, Lars Sebastian M-U17
16 11:16:00 Antoniak, Marek M50
17 11:17:00 Siimsen, Merle F45
18 11:18:00 Rozko, Aivar
<Kalev>
M55
19 11:19:00 New, Frederick M65
20 11:20:00 Rozlapa, Dana
<Train2Win Endurance Coahcing>
F40
21 11:21:00 Kull, Andre
<CC ROTA MOBILIS>
M40
22 11:22:00 Kiitam, Ivar
<Kalevi Jalgrattakool>
M-U30
23 11:23:00 Raag, Kaupo
<velo clubbers>
M40
24 11:24:00 Eenma, Siim
<Nõmme Rattaklubi>
M-U15
25 11:25:00 Palk, Esko
<vk Velron>
M50
26 11:26:00 Hein, Oskar M-U17
27 11:27:00 Tammepuu, Riko
<Nõmme Rattaklubi>
M-U15
28 11:28:00 Pulst, Raivo
<RedBike>
M35
29 11:29:00 Tulp, Rain
<KOMO>
M50
30 11:30:00 Tulp, Tiia F50
31 11:31:00 Nael, Margus M35
32 11:32:00 Vinogradov, Vladimir M50
33 11:33:00 Tarassov, Igor
<Nõmme Rattaklubi>
M55
34 11:34:00 Tarassov, Matvei
<Nõmme Rattaklubi>
M-U19
35 11:35:00 Lokk, Sulev
<ABEC>
M50
36 11:36:00 Sinilill, Veronika
<CC Superior>
F45
37 11:37:00 Ord, Tõnu
<CC Superior>
M50
38 11:38:00 Treier, Maria
<CFC>
F-U15
39 11:39:00 Tammearu, Tarmo M40
40 11:40:00 Nigul, Natali Nora
<CFC>
F-U15
41 11:41:00 Kivioja, Raimo M35
42 11:42:00 Jaago, Aivar M60
43 11:43:00 Hein, Danel M45
44 11:44:00 Kaljumäe, Martin
<RedBike>
M35
45 11:45:00 Leino, Peep M40
46 11:46:00 Sepp, Aleksandr M35
47 11:47:00 Aduson, Gabriel Helmut
<CFC>
M-U17
48 11:48:00 Vahemaa, Madis
<Shoproller Kose AMK Cycling Team>
M45
49 11:49:00 Mets, Oliver M30
50 11:50:00 Ott, Indrek M40
51 11:51:00 Kübar, Rene M40
52 11:52:00 Kübar, Helen F35
53 11:53:00 Bronishevskaja, Zlata
<Maardu Kalevi Jalgrattakool>
F-U15
54 11:54:00 Vassiljev, Oleg
<Kalevi Jalgrattakool>
M60
55 11:55:00 Laane, Kerttu-Liis
<Team Enervit Estonia>
F-U30
56 11:56:00 Mätas, Egle F35
57 11:57:00 Rohtma, Valdek
<TÜ ASK>
M40
58 11:58:00 Rohtma, Katrin
<TÜ ASK>
F35
59 11:59:00 MacLeod, Kate
<CFC>
F-U30
60 12:00:00 Longa, Ieva F40
61 12:01:00 Olgo, Raivo
<Tripassion Triatloniklubi>
M50
62 12:02:00 Haljak, Antti M40
63 12:03:00 Vorontsov, Aleksei M45
64 12:04:00 Kasela, Taavi M35
65 12:05:00 Maajärv, Rene M45
66 12:07:00 Mäe, Mati M30
67 12:08:00 Kask, Hendri M-U17
68 12:09:00 Vain, Ermet M40
69 12:10:00 Bauer, Mikk
<JK Paralepa>
M-U19
70 12:11:00 Olesk, Taivo M30
71 12:12:00 Sikk, Andres M40
72 12:13:00 Pajus, Rene M40
73 12:14:00 Noormets, Aivar M60
74 12:15:00 Ernes, Sander M35
75 12:16:00 Metsamaa, Anneli F30
76 12:17:00 tserednik, andrei
<21 CC>
M35
77 12:18:00 Toomla, Ragnar
<21CC Triatloniklubi>
M40
78 12:19:00 Fazõlov, Maksim
<Spordipartner>
M40
79 12:20:00 Sõber, Ahto
<Team Pizzakiosk>
M50
80 12:21:00 Kotov, Raul
<velo clubbers>
M50
81 12:22:00 Demjantshuk, Vladimir
<Refonda Sports Team>
M35
82 12:23:00 Gordienko , Konstantin
<Refonda Sports Team>
M35
83 12:24:00 Kirillova, Jelena F40
84 12:25:00 Tomson, Mart M50
85 12:26:00 Vaiksaar, Vidrik
<Tripassion Triatloniklubi>
M30
86 12:27:00 Rootsi, Hannes
<21cc>
M30
87 12:28:00 Vasarik, Aarne M40
88 12:29:00 Irbe, Birgit
<Nõmme Rattaklubi>
F-U15
Individual time trial 15 km (13:30-14:40)
  Start Name Team Age class
Search by start Search by name Search by team Search by class
1 13:30:00 Jõgi, Joonas
<CFC Spordiklubi>
M-U30
2 13:31:00 Savitsch, Grete Maria F-U17
3 13:32:00 Savitsch, Gert Martin M-U15
4 13:33:00 Alunurm, Alo M50
5 13:34:00 Rang, Joel
<Redbike>
M40
6 13:35:00 Rang, Gisele
<CFC >
F-U13
7 13:36:00 Kivistu, Eliise
<SK Rakke>
F-U17
8 13:37:00 Uibo, Signe
<Tripassion Triatloniklubi>
F45
9 13:38:00 Lepikson, Robert M-U13
10 13:39:00 Lepikson, Kristin F35
11 13:40:00 Moks, Marin F35
12 13:41:00 Poller, Kaisa F30
13 13:42:00 Lehtsaar, Mattias Jonatan
<CFC spordiklubi>
M-U19
14 13:43:00 Puusepp, Karlis M40
15 13:44:00 räim, mihkel
<israel start up nation>
M-U30
16 13:45:00 Sander, Laura Lizette F-U17
17 13:46:00 Taal, Tanel
<TRI-KONA>
M35
18 13:47:00 Guläjev, Roland M40
19 13:48:00 Kuuskman, Carol
<CFC>
F-U23
20 13:49:00 Raie, Arabella F-U13
21 13:50:00 Lipskis, ANDREJS
<Engures sportam>
M35
22 13:51:00 Hlebnikov, Aleksandr M45
23 13:52:00 Kitt, Robert
<Trismile>
M40
24 13:53:00 Velbri, Rainer M30
25 13:54:00 Storozhuk, Andrey
<Temp Training>
M35
26 13:55:00 Siim, Marek M40
27 13:56:00 Koosapoeg, Kaarel M30
28 13:57:00 Kutser, Indra
<CFC>
F-U23
29 13:58:00 Põtter, Jaanus
<TriSmile>
M45
30 13:59:00 Jüriso, Janis
<Z Racing Team>
M35
31 14:00:00 Saar, Sander M-U30
32 14:01:00 Sepp, Regiina
<Rae rattaklubi >
F35
33 14:02:00 Rooni, Ron
<Cfc SPORDIKLUBI>
M-U15
34 14:03:00 Timmermann, Toomas M30
35 14:04:00 Kiipsaar, Raido
<21 CC Triatloniklubi>
M50
36 14:05:00 Veidemann, Marko M-U30
37 14:06:00 Caune, Vismants
<Salaspils Zīriņi>
M75
38 14:07:00 Prančs, Jānis
<BELO Cycling Project>
M65
39 14:08:00 Sepp, Kaspar
<CC Superior>
M60
40 14:09:00 Eensalu, Anders
<Metek>
M35
41 14:10:00 Karo, Erko
<Metek>
M45
42 14:11:00 Valkman, andre
<Metek>
M35
43 14:12:00 Purre, Egert
<Tripassion Triatloniklubi>
M30
44 14:13:00 Kalm, Kelly F-U30
45 14:14:00 Ragilo, Frank Aron
<KJK>
M-U17
46 14:15:00 Vimberg, Vjacheslav M45
47 14:16:00 Tamm, Rauno
<Korvpalliklubi Quercus>
M35
48 14:17:00 Hallik, Anette F-U23
49 14:18:00 Tamm, Reimo
<Korvpalliklubi Quercus>
M35
50 14:19:00 Elbrecht, Erki M40
51 14:20:00 Männi, Anatoli
<KJK>
52 14:21:00 Sikk, Johannes
<21.CC Triatloniklubi/Tr1Hards>
M-U23
53 14:22:00 Rasva, Gregor
<Audentes>
M-U17
54 14:23:00 Holtsmeier, Risto
<Ujumise Spordiklubi/Tr1hards>
M-U23
55 14:24:00 Pius, Rinel
<Viimsi Veeklubi>
M-U23
56 14:25:00 Mell, Karl
<21cc triatloniklubi>
M-U23
57 14:26:00 Bõtškov, Mihhail
<InFocus Team>
M30
58 14:27:00 Laaneväli, Anneli F50
59 14:28:00 Vilbaste, Andreas
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
60 14:29:00 Saar, Mauro Erik
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
61 14:30:00 Kaljur, Hannah
<Smart Sport>
F-U17
62 14:31:00 Käärst, Ruben
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
63 14:32:00 Saul, Evar
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U17
64 14:33:00 Rikkas, Henrik M55
65 14:34:00 Tiisvend, Jaanus M45
66 14:35:00 Tursman, Kristo-Kalvet M40
67 14:37:00 Butorin, Aleksandr M40
68 14:38:00 Lugenberg, Annikki
<CFC>
F-U17
69 14:39:00 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M50
70 14:40:00 Pallas, Helari
<CityStock>
M40
Running 6 km (14:45-15:00)
  Start Name Team Age class
Search by start Search by name Search by team Search by class
1 14:45:00 Särak, Ivo M40
2 14:45:30 Uibo, Signe
<Tripassion Triatloniklubi>
F45
3 14:46:00 Vinogradov, Vladimir M50
4 14:46:30 Ingerma, Peeter
<UPSport/Kats&Pets>
M45
5 14:47:00 Välja, Maikel Magnus M-U13
6 14:47:30 Mändla, Oliver M-U30
7 14:48:00 Lugenberg, Külliki
<CFC>
F40
8 14:48:30 New, Frederick M65
9 14:49:00 Juhkov, Janar
<Treeningpartner Sportland jooksutiim>
M30
10 14:49:30 Värik, Hanna-Liisa F-U17
11 14:50:00 Savitsch, Grete Maria F-U17
12 14:50:30 Rudkovska, Ievgeniia
<Crossfit Peetri>
F30
13 14:51:00 Tameri, Tarvi
<Jooksurullid>
M35
14 14:51:30 Hlebnikov, Aleksandr M45
15 14:52:00 Eller, Koit
<Aave spordiklubi>
M50
16 14:52:30 Rohlin, Sven M50
17 14:53:00 Veidemann, Helena F30
18 14:53:30 Laane, Max Sander
<Treeningpartner>
M-U19
19 14:54:00 Säkk, Janar
<SK Jooksupartner>
M40
20 14:54:30 Põldre, Karl Mihkel
<UP Sport>
M-U13
21 14:55:00 Pistore, Filippo M30
22 14:55:30 Laaneväli, Anneli F50
23 14:56:00 Prosin, Märt
<SK Päikesemajad>
M40
24 14:56:30 Kaasik, Ragnar
<Treeningpartnerid>
M45
25 14:59:00 Maidla, Margus
<Treeningpartner>
M45
26 14:59:30 Pihlakas, Marko M35
27 15:00:00 Kiipsaar, Raido
<21 CC Triatloniklubi>
M50
Individual time trial 15 km (16:00-17:30)
  Start Name Team Age class
Search by start Search by name Search by team Search by class
1 16:00:00 Rubenis, Normunds M55
2 16:01:00 Kļaviņš, Laimonis M55
3 16:02:00 Särak, Ivo M40
4 16:03:00 Kulli, Preedik
<21CC Triatloniklubi>
M35
5 16:04:00 Värv, Sander
<Rekord CC>
M35
6 16:05:00 Laanemets, Meelis M45
7 16:06:00 Putting, Marianne F35
8 16:07:00 Aamisepp, Tõnu M65
9 16:08:00 ILUMÄE, TIIT M65
10 16:09:00 Greenbaum, Toomas M40
11 16:10:00 Kõiv, Kevin Kardo
<CFC Spordiklubi >
M-U19
12 16:11:00 Treufeldt, Ülo
<KJK>
M70
13 16:12:00 Kõiv, Kardo
<Team Kodar >
M40
14 16:13:00 Kõiv, Kardo
<Team Kodar >
15 16:14:00 Sild-Neeme , Eike
<Trismile >
F40
16 16:15:00 Kuldkepp, Kristi
<Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi>
F30
17 16:16:00 Tummeltau, Maive F55
18 16:17:00 TAMPEL, RAUL M40
19 16:18:00 Eller, Koit
<Aave spordiklubi>
M50
20 16:19:00 Teder, Vello
<Aave spordiklubi>
M55
21 16:20:00 Luts, Vello
<Aave spordiklubi>
M50
22 16:21:00 Välja, Maikel Magnus M-U13
23 16:22:00 Zaletajev, Toomas M45
24 16:23:00 Rohlin, Sven M50
25 16:24:00 Jürisoo, Sass M-U23
26 16:25:00 Huik, Laura
<21cc Triatloniklubi>
F30
27 16:26:00 Johanson, Egert
<Kalevi Rattakool>
M-U19
28 16:27:00 Kanniste, Jaak
<A2K Spordiklubi>
M60
29 16:28:00 Tenno, Ander M40
30 16:29:00 Punane, Marian
<Porter Racing>
F35
31 16:30:00 Port, Kristjan M60
32 16:31:00 Salm, Martti
<21cc Triatloniklubi>
M30
33 16:32:00 Kerner, Argo
<velo clubbers>
M50
34 16:33:00 Gorov, Aleksei M40
35 16:34:00 Suppi, Ahti
<Trismile>
M40
36 16:35:00 Tamm, Lauri
<Kalevi Jalgrattakool>
M-U17
37 16:36:00 Maidla, Margus
<Treeningpartner>
M45
38 16:37:00 Gristsenko, Ron
<CFC>
M-U19
39 16:38:00 Viltsin, Andris
<Spordiklubi IKS>
M45
40 16:39:00 Kägu, Hannes
<Jetoil AS>
M50
41 16:40:00 Puusepp, Hugo
<CFC Spordiklubi>
M-U19
42 16:41:00 Härmson, Fredi
<CFC Spordiklubi>
M-U17
43 16:42:00 Hanvere, Hanne Grete
<Triatloniklubi 21CC>
F-U19
44 16:43:00 Andla, Laura
<21cc triatloniklubi>
F-U23
45 16:44:00 Ligi, Jürgen
<21cc>
M60
46 16:45:00 Noor, Mihkel
<NOBE spordiklubi>
M35
47 16:46:00 Angerjärv, Armin
<Tartu Ujunisklubi >
M-U23
48 16:47:00 Piiritalo, Janis
<Haanja RK>
M35
49 16:48:00 Laaniste, Mart
<Järva-Jaani RSK>
M45
50 16:50:00 Õun, Joosep-Mattias
<CFC>
M-U19
51 16:51:00 Visnapuu, Tarmo
<VIIMSI SPORT>
M40
52 16:57:00 Laiva, Ralf Marcus
<21CC Triatloniklubi>
M-U19
53 16:58:00 Milistver, Meelis M45
54 16:59:00 Milistver, Mairon
<Pärnu Kalev SK>
M-U19
55 17:00:00 Kruusalu, Zinaida F45
56 17:01:00 Põlda, Aivar M35
57 17:02:00 Märtson, Märt M-U30
58 17:03:00 Joosep, Mihkel M60
59 17:04:00 Valk, Hillar
<VOC/Rattabaas>
M75
60 17:05:00 Mikk, Margus M45
61 17:06:00 Elling, Toomas
<Rae Rattaklubi>
M45
62 17:07:00 Lepp, Emeri
<Kulgur Team>
M40
63 17:08:00 Viska, Indrek
<MYBODY.ee>
M35
64 17:09:00 Lagenõmm, Aivar
<Järva-Jaani RSK>
M45
65 17:10:00 Reinpõld, Risto M40
66 17:11:00 Põldre, Urmas
<UP Sport>
M50
67 17:12:00 Kaiv, Taavi
<Suusasemud>
M30
68 17:13:00 Juus, Aivar M40
69 17:14:00 Kaur, Väino
<Freesport>
M50
70 17:15:00 Mirzojev, Artjom
<Tartu2024/BalticChainCycling.com>
M-U23
71 17:16:00 Karpenko, Gleb
<Tartu2024/BalticChainCycling.com>
M-U23
72 17:17:00 Ärm, Rait
<BCC>
M-U23
73 17:18:00 Pajur, Markus
<BCC>
M-U23
74 17:19:00 Vare, Priit
<Hawaii Express>
M45
75 17:20:00 Martma, Kert
<CFC>
M35
76 17:21:00 Koger, Siim M35
77 17:22:00 Aksin, Janno
<Hawaii Express>
M40
78 17:23:00 Vilms, Lii F40
79 17:24:00 Tuul, Annika F40
80 17:25:00 Väärtmaa, Ailar
<Team Vänt>
M-U30
81 17:26:00 Sokk, Harri
<Tabasalu Triatloniklubi>
M30
82 17:27:00 Lehemaa, Taavi
<Paralepa>
M-U30
83 17:28:00 Näks, Einar
<Rae Rattaklubi>
M40
84 17:29:00 Ööbik, Antti M45
85 17:30:00 Evendi, Rando Marten M-U23

Total 270