AUTASUSTAMINE TOIMUB 15. OKTOOBRIL!

Filter Temposarja parimate autasustamine toimub 15. oktoobril 2021, Ülemiste CityStock konteinerlaos. 

6. ETAPP - FILTER TEMPOSARI ÄÄSMÄEL

Ääsmäe paarissõidu paarilised fikseeritakse tänavu üritusel kohapeal otse stardirekkas - eelregistreerimisel neid ei fikseerita. Seega on paarilistel valik, kummal kirjapandud ajal te starti soovivad tulla. Lihtsalt pane oma nimi koos paarilisega erinevatele aegadele kirja ning seejärel juba ise valite, kummal kirjapandud ajal starti soovite tulla. Samuti ei ole keelatud antud üritusel paarilise puudumisel osaleda ka individuaalselt.

Toimumisaeg: kolmapäev, 9.06.2021

Asukoht: Start, finiš ja ürituskeskus on Ääsmäel, Ääsmäe kooli ees.

Distantsid ja alad
• Ratas 25 km (paarisstardina) - osalejad lähetatakse rajale ühe või kahe kaupa 30 sekundiliste intervallidega
• Jooks 8 km - osalejad lähetatakse rajale ühe kaupa 15 sekundiliste intervallidega
 
Ajakava
16:30 - ürituskeskus avatakse
17:00-18:15 - numbrite väljastamine ning startimine kindlaksmääratud stardiajal
18:15-18:45 - ürituskeskus lõpetab tegevuse
18:45-20:00 - numbrite väljastamine ning startimine kindlaksmääratud stardiajal
21:00 - ürituskeskus ja finiš suletakse
 

Rajakaart

Rajakaart

 
Parkimine
• Vältimaks ummikuid ürituskeskuses palume osalejatel parkida trassiga mittekattuvatele ümberkaudsetele tänavatele ja parklatesse lähtuvalt seal kehtivast tavapärasest parimiskorraldusest.
 
Soojendamine
• Rajal soojendamine on võistluse ajal keelatud. Austagem kaasvõistlejaid ning laskem neil häirimatult oma võistlussõidule keskenduda.
• Soojendamiseks on võistluskeskuses korraldaja poolt soojenduspukid, mis on kõikidele osalejatele tasuta kasutamiseks. Tähelepanu: Erimeetmetest tingituna ei ole hooajal 2021 ühiskasutatavaid soojenduspukke võimalik kasutada!
 
Rajakirjeldus
Ääsmäel saab end proovile panna nii aleviku vahel sõites, kui ka põldude ning metsade keskel. Rada algab Ääsmäe kooli juurest, kust läbi aleviku suundutakse suuremale teele. Alguses on tee üsna kitsas ning liikluskünnistega, nii et tasub olla ettevaatlik. Peale pooltteist kilomeetrit jõutakse natuke laiemale teele, et 1.3 kilomeetri pärast ringtee kaudu jõuda lõpuks Ääsmäe-Hageri teele. Peale seda jätkub rada vähem tehnilisena, sest ristmikke ja mõnusalt järske pöördeid enam oodata ei ole. Domineerima jäävad peamiselt sirged lõigud, mida ühendavad üksikud kurvid. Tagasipöörde punkt on 12.5 kilomeetril, misjärel suundutakse finiši poole sama rada pidi.
 
Autasustamine
• Parimaid autasustatakse sarja kokkuvõttes. Üksikutel etappidel eraldi autasustamist ei toimu.
• Stabiilset osalemist tunnustab auhinnaprogramm Kullapada.
 
Oluline lisainfo
• Tuletame meelde, et kuigi võistlustrassil on võistlejate liikumine reguleerijate abil muu liikluse osas prioritiseeritud, pole enamik rajast autodele suletud ning võistlejad on ka ise kohustatud kandma hea oma turvalisuse eest.
• Ratturid on kohustatud liikuma kogu trassi ulatuses vaid pärisuunavööndis - kurvide lõikamine ja telgjoone ületamine on rangelt keelatud.
• Jooksjad peavad liikuma pöördeni ja tagasi ühes ja samas tee servas - stardi poolt vaadates tee parempoolses servas. See tähendab, et esimene pool distantsi liigutakase pärisuunas, teine pool vastassuunas. Ohutuse huvides tuleb jooksta nii tee pervel kui võimalik, keset teed jooksmine on keelatud.

 

Automaatselt kantakse stardiprotokolli kõik osalejad, kes maksid osalustasu pangalingi vahendusel. Kui makseviisiks valiti "maksan arvega", siis ilmub osaleja nimi stardiprotokolli viivitusega. PS! õigetähtaegselt tasumata arved kustutatakse automaatselt ning nimesid stardiprotokolli ei lisata.
Paarissõit 25 km 17:00-18:15
  Stardiaeg Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi stardiaja järgi Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 17:00:00 Kaur Esnar M40 KoMo
2 17:00:30 Leo Härm M70
3 17:01:00 Avely Austa N30 TYASK
4 17:01:30 Pirmin Tamm M30 Tabasalu triatloni klubi
5 17:02:00 Ly Otsasoo N50 Täppsportlased
6 17:02:30 Leho Liidres M55 Steel Athletic
7 17:03:00 Andrei Tserednik M40
8 17:03:30 Erik Muugamäe M45
9 17:04:00 Martin Nõmmik M40
10 17:04:30 Sven Talts M45
11 17:05:00 Oskar Küüt M-U17
12 17:05:30 Tea Mey N45 SK YESS
13 17:06:00 Joonas Jõgi M30 CFC Spordiklubi
14 17:06:30 Antti Ööbik M45 Rae Rattaklubi
15 17:07:00 Aleksei Vorontsov M45
16 17:07:30 Aimar-Alarik Ots M50 Paralepa Rattaklubi
17 17:08:00 Ott Pärna M45
18 17:10:00 Asko Kuusalu M40 Koidu Suusaklubi
19 17:15:00 Mikk Bauer M-U19 Pärnu Kalevi Spordikool
20 17:15:30 Mairon Milistver M-U23 Pärnu Kalevi Spordikool
21 17:16:00 Mati Mäe M35 Viimsi Rattaklubi
22 17:16:30 Raidi Raamat N30
23 17:20:00 Runo Ruubel M60 Püha Loomaaed
24 17:22:00 Liisa Ehrberg N30
25 17:24:00 Mart Laaniste M45 Järva-Jaani RSK
26 17:24:30 Andres Kütt M45
27 17:25:30 Kert Martma M35
28 17:26:00 Henri Arjus M-U17 CFC
29 17:26:30 Kaspar Loog M40 21CC Triatloniklubi
30 17:27:00 Einar Näks M45 Rae Rattaklubi
31 17:27:30 Mart Nael M35 Boca Tri
32 17:28:00 Maksim Ziborov M-U13 KJK
33 17:29:00 Riho Mikko M40 Tripassion Triatloniklubi
34 17:29:30 Maksim Fazõlov M40 Bike Fanatics CC
35 17:30:00 Kristjan Port M60
36 17:30:30 Andres Sikk M40
37 17:31:00 Mark Sazonov M-U19
38 17:31:30 Esko Palk M50 vk Velron
39 17:32:00 Tiit Ilumäe M70
40 17:32:30 Silver Ilumäe M45
41 17:33:00 Raul Tampel M45
42 17:33:30 Zinaida Kruusalu N45
43 17:34:00 Tarvi Talviste M50 Tripassion Triatloniklubi
44 17:34:30 Elvo Pappel M40
45 17:35:00 Karlis Puusepp M40 Glamox
46 17:35:30 Gert Martin Savitsch M-U17 Tabasalu Triatloniklubi
47 17:36:00 Andre Pukk M40
48 17:36:30 Antti Haljak M40 R.U.S.T.
49 17:37:00 Aarne Vasarik M40 21CC Triatloniklubi
50 17:37:30 Rene Maajärv M45
51 17:38:00 Nikita Kulikov M-U13 KJK
52 17:38:30 Grete Maria Savitsch N-U19 Tabasalu Triatloniklubi
53 17:39:00 Kristjan Peterson M35 Redbike Team
54 17:39:00 Hele Väizanen N35 Redbike Team
55 17:39:30 Helen Kübar N35 Rae Rattaklubi
56 17:40:00 Steven Raidma M40
57 17:40:30 Marek Antoniak M50
58 17:41:00 Margus Maidla M45 Treeningpartner
59 17:41:30 Eliise Kivistu N-U17 SK Rakke
60 17:41:30 Hannah Kaljur N-U17 SmartSport
61 17:42:00 Maria Treier N-U17 CFC
62 17:42:30 Oleg Vassiljev M60 KJK
63 17:43:00 Birgit Irbe N-U17 Nõmme Rattaklubi
64 17:43:30 Jaak Karjane M35 Klubi BikeFanatics
65 17:44:00 Ron Rooni M-U15 Cfc SPORDIKLUBI
66 17:44:30 Kadi Alber N35 Trivateam
67 17:45:00 Krista Karing N-U30 VeloHunt ProTeam
68 17:45:00 Anti Arumägi M30 Velohunt ProTeam
69 17:45:30 Jüri Juul M75 KJK
70 17:46:00 Jelena Bondarchuk N45 Tabasalu Triatloniklubi
71 17:46:00 Ivan Bondarchuk M-U17 Tabasalu Triatloniklubi
72 17:46:30 Marek Siim M40
73 17:46:30 Kaarel Koosapoeg M30
74 17:47:00 Iren Irbe N40
75 17:47:30 Ieva Longa N45 Nõmme Rattaklubi
76 17:48:00 Raimond Kesa M45 Mikitamäe Aironmään Klubi
77 17:48:30 Kaido Vanaveski M45 Mikitamäe Aironmään Klubi
78 17:49:00 Riko Tammepuu M-U15 CFC
79 17:49:30 Aksel Nõmmela M-U30 CFC Spordiklubi
80 17:50:00 Martin Teras M-U30 Tripassion triatloniklubi
81 17:50:30 Egert Purre M30 Tripassion Triatloniklubi
82 17:51:00 Yury Zaytsev M60
83 17:51:30 Rivo Pärna M35 Tripassion Triatloniklubi
84 17:51:30 Markus Pajur M-U23 Team Arkea-Samsic
85 17:52:00 Väino Kaur M50 Freesport
86 17:52:30 Oskar Nisu M-U30
87 17:53:00 Raul Roots M30 21CC Triatloniklubi
88 17:53:30 Tatjana Dobolina N35
89 17:54:00 Aho Augasmägi M45 21CC Triatloniklubi
90 17:54:30 Jane Oidekivi N45 21CC Triatloniklubi
91 17:55:00 Janno Pilviste M40 HK SAKU
92 17:55:30 Egle Rebane-Klemm N35
93 17:56:00 Heiki Tulk M55 Tripassion triatloniklubi
94 17:56:30 Indrek Bauer M30 Tripassion Triatloniklubi
95 17:57:00 Erko Selde M30
96 17:57:30 Sten Karu M30
97 17:58:00 Paul Ruubel M35 SK Keremeister
98 17:58:30 Indro Dsilna M40
99 17:59:00 Relika Toome N-U30 Tripassion Triatloniklubi
100 17:59:00 Priit Ailt M35 Tripassion Triatloniklubi
101 17:59:30 Ron Gristsenko M-U19 CFC
102 18:00:00 Martin Meisalu M35
103 18:00:30 Taavi Kasela M35 Aksi CC
104 18:00:30 Liina Kasela N30
105 18:01:00 Rain Tulp M50
106 18:01:30 Tiia Tulp N55
107 18:02:00 Rando Marten Evendi M-U23 CFC spordiklubi
108 18:02:30 Martin Kaljumäe M35 RedBike
109 18:03:00 Gisele Rang N-U13 CFC
110 18:03:30 Jaanus Lepik M30
111 18:03:30 Janno Lepik M35
112 18:04:00 Lauri Tamm M-U19 Kalevi Jalgrattakool
113 18:04:30 Raivo Pulst M40 RedBike
114 18:05:00 Ken Daniel M40 Uuesalu Spordiklubi
115 18:05:30 Maarja Vuin N30 TÜASK
116 18:06:00 Frederick New M70 Tervisesport
117 18:06:30 Tiina Kala N30 SK JOOKSUPARTNER
118 18:07:00 Arseni Laidinen M-U17 Narva SK Energia
119 18:07:30 Erko Karo M50 Metek
120 18:08:00 Anneli Metsamaa N35
121 18:08:30 Rene Pajus M45 Rae Rattaklubi
122 18:09:00 Ursula Trallmann N45 SK Jooksupartner
123 18:09:00 Tauno Trallmann M45
124 18:09:30 Rene Kübar M45 Raplamaa rattaklubi KoMo
125 18:10:00 Martin Ligema M30 TEAM VÄNT
126 18:10:00 Mart Vainre M30 Team Vänt
127 18:10:30 Vladimiri Pennert M65
128 18:11:00 Anatoli Männi M70
129 18:11:30 Reijo Peenemaa M30
130 18:12:00 Peep Orlovski M35 Tripassion triatloniklubi
131 18:12:30 Liset Aleandra Kroonmaa N-U23 Nõmme Rattakool
132 18:13:00 Ivar-Illimar Ots M40 Tripassion Triatloniklubi
133 18:13:30 Aivar Veri M55 Vooremaa Centrum Rattabaas
134 18:14:00 Taivo Olesk M35 21 CC Triatloniklubi
135 18:14:30 Urmas Põldre M55 UP Sport
136 18:15:00 Anders Eensalu M40 Metek OÜ
137 18:15:00 Andre Valkman M35 Metek
Paarissõit 25 km 18:45-19:45
  Stardiaeg Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi stardiaja järgi Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 18:45:00 Sander Värv M35 Rekord CC
2 18:45:30 Arvi Lugenberg M50 CFC
3 18:46:00 Aivar Põlda M40 Kahjuennetus OÜ
4 18:46:30 Ermet Vain M40 Rae Rattaklubi
5 18:47:00 Alo Alunurm M50
6 18:47:30 Rainer Kuhi M40 21CC Triatloniklubi
7 18:48:00 Kaupo Raag M40 velo clubbers
8 18:48:30 Julia Gustjakova N30
9 18:49:00 Emeri Lepp M45 Kulgur Team
10 18:49:30 Raul Kotov M55 velo clubbers
11 18:50:00 Eddi Joost M45
12 18:50:30 Ahto Sõber M50 Team Pizzakiosk
13 18:51:00 Katrin Rohtma N35
14 18:51:30 Ants Kask M50 Redbike
15 18:52:00 Priit Kasenomm M45
16 18:52:30 Annika Tuul N45 Red Bike
17 18:53:00 Madis Vahemaa M45 Shoproller Kose AMK ct
18 18:53:30 Annika Veimer N50 Tripassion Triatloniklubi
19 18:54:00 Signe Uibo N50 Tripassion Triatloniklubi
20 18:54:30 Andre Kull M40 CC Rota Mobilis
21 18:55:00 Aleksandr Sepp M35 Team Zoot Europe
22 18:55:30 Peep Leino M40
23 18:56:00 Igor Tarassov M55 Nõmme Rattaklubi
24 18:56:30 Madis Salumäe M-U30
25 18:57:00 Kate MacLeod N30 CFC Spordiklubi
26 18:57:30 Helari Pallas M40 CityStock
27 18:58:00 Eike Sild N45 Trismile
28 18:58:30 Ülo Treufeldt M75 KJK
29 18:59:00 Märt Märtson M30 Hawaii Express
30 18:59:30 Lii Vilms N40 Eesti Jalgratturite Liit
31 19:00:00 Valdek Rohtma M40
32 19:00:30 Aivar Lagenõmm M45 Järva-Jaani RSK
33 19:01:00 Kadri Kangur N40
34 19:01:30 Vello Teder M55 Aave Spordiklubi
35 19:02:00 Priit Vare M45 Hawaii Express
36 19:02:30 Vello Luts M45 Aave Spordiklubi
37 19:03:00 Toomas Elling M45 Rae Rattaklubi
38 19:03:30 Maikel Magnus Välja M-U13 Aave Spordiklubi
39 19:04:00 Aimur Mägi M40
40 19:04:30 Erje Okas N45 Tripassioni Triatloniklubi
41 19:05:00 Teet Kallakmaa M55 Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi
42 19:05:30 Indrek Ott M40
43 19:06:00 Kaido Voogla M40 KJK
44 19:06:30 Ave Treier N40
45 19:07:00 Tanel Taal M35 TRI-KONA
46 19:07:30 Kalle Piirioja M50
47 19:08:00 Gleb Karpenko M-U23 Ampler Develompment team
48 19:08:30 Hanna Karoline Taaramäe N30 Rein Taaramäe Rattaklubi
49 19:09:00 Rein Taaramäe M30
50 19:09:30 Eduard Treier M50
51 19:10:00 Toomas Timmermann M35
52 19:10:30 Harri Sokk M35 Tabasalu Triatloniklubi
53 19:11:00 Risto Reinpõld M40
54 19:11:30 Jevgeni Jefimov M35 Impulsstore
55 19:12:00 Janno Aksin M40 Hawaii Express
56 19:12:30 Jaanus Põder M30 21CC Triatloniklubi
57 19:13:00 Karmen Reinpõld N40
58 19:13:30 Margus Mikk M45 Sparta Spordiklubi
59 19:14:00 Arabella Raie N-U13 Triathlon Estonia
60 19:14:30 Vidrik Vaiksaar M30 Tripassion Triatloniklubi
61 19:15:00 Anett Tõnutare N30 Tripassion Triatloniklubi
62 19:15:30 Kevin Kalle Kell M-U30 CFC
63 19:16:00 Tarmo Ennok M45 CC Rota Mobilis
64 19:16:30 Jevgeni Astafjev M30 WalleniumSPORT
65 19:17:00 Kaur Kruve M-U17 CFC
66 19:17:30 Rene Kuldkepp M35
67 19:18:00 Indrek Eelmets M40 Bike Fanatics CC
68 19:18:30 Mikk Teelahk M-U30 Tripassion Triatloniklubi
69 19:19:00 Mattias Tiitson M30
70 19:19:30 Romet Pajur M-U19 Velohunt ProTeam
71 19:20:00 Annikki Lugenberg N-U17 CFC
72 19:20:30 Alex Kokk M45
73 19:21:00 Mart Tomson M50
74 19:21:30 Marek Pani M45
75 19:22:00 Ralf-Ian Aarelo M-U17 Kalevi ujumiskool
76 19:22:30 Taavi Porkveli M30 21cc Triatloniklubi
77 19:23:00 Kaspar Kala M30
78 19:23:30 Oliver Parv M-U30
79 19:24:00 Hannes Rootsi M30 21 CC
80 19:24:30 Rainis Värv M-U30
81 19:25:00 Jaak Kanniste M60
82 19:25:30 Magnus Krusemann M45
83 19:26:00 Evar Saul M-U17 Kuusalu Rattaklubi
84 19:26:30 Mauro Erik Saar M-U17 Kuusalu Rattaklubi
85 19:27:00 Ruben Käärst M-U15 Kuusalu Rattaklubi
86 19:27:30 Markus Aleksander Saar M-U15 Kuusalu Rattaklubi
87 19:28:00 Frank Aron Ragilo M-U19
88 19:28:30 Andreas Vilbaste M-U15 Kuusalu Rattaklubi
89 19:29:00 Rainer Velbri M30
90 19:29:30 Herlen Kajo M-U15 Kuusalu Rattaklubi
91 19:30:00 Kadi Hunt N-U30
92 19:30:00 Liisa Kull N30
93 19:30:30 Raimo Ülavere M50
94 19:31:00 Georg Salupuu M-U13 Kuusalu Rattaklubi
95 19:31:30 Sten Erik Soiver M-U15 Kuusalu Rattaklubi
96 19:32:00 Liisi Alamaa N30
97 19:32:30 Hendrik Puuraid M-U15 SK BARRA
98 19:33:00 Joonas Puuraid M-U15 SK BARRA
99 19:33:30 Carol Kuuskman N-U23
100 19:34:00 Vaido Padumäe M40 Rimi Cycling Club
101 19:34:30 Vallo Kägu M40 Tripassion Triatloniklubi
102 19:35:00 Emma Maria Päärson N-U15 CFC Suusakool
103 19:35:30 Pille Neider-Kuusalu N45 Koidu Suusaklubi
104 19:36:00 Tiit Tõnismäe M50
105 19:36:30 Kevin Kardo Kõiv M-U19 Team Kodar
106 19:37:00 Pille Muni N35
107 19:37:30 Kristjan Laanemaa M35 Viimsi Rattaklubi
108 19:38:00 Indrek Raadik M45 Redbike
109 19:38:30 Danel Hein M45 Tabasalu Triatloniklubi
110 19:39:00 Markus Mäeväli M35
111 19:39:30 Evert Einroos M-U30 CC Rota Mobilis
112 19:40:00 Ragnar Toomla M45 21CC Triatloniklubi
113 19:40:30 Meelis Laanemets M50
114 19:41:00 Erkki Raasuke M50
115 19:41:30 Simmo Kikkas M45
116 19:42:00 Marek Norit M35
117 19:43:00 Gert Kivistik M-U30 Peloton
118 19:43:30 Marko Pohl M35 A&T Sport Team
119 19:44:00 Arthur Kooser M-U30 CFC
120 19:44:30 Kristen Soo M-U30 Areal team
Jooks 8 km
  Stardiaeg Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi stardiaja järgi Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 19:45:00 Peeter Ingerma M45 UP Sport
2 19:45:15 Gert Martin Savitsch M-U17 Treeningpartner-Eviko noortetiim
3 19:45:30 Grete Maria Savitsch N-U19 Treeningpartner-Eviko noortetiim
4 19:45:45 Hanna-Liisa Värik N-U17 Treeningpartner-Eviko noortetiim
5 19:46:00 Külliki Lugenberg N45
6 19:46:15 Janar Juhkov M30 Treeningpartner Sportland Jooksutiim
7 19:46:30 Richard Kaup-Lapõnin M-U17 FiscalAdmin
8 19:46:45 Ievgeniia Rudkovska N30
9 19:47:00 Sven Rohlin M55
10 19:47:15 Karl Mihkel Põldre M-U15 UP Sport
11 19:47:30 Iren Irbe N40
12 19:47:45 Filippo Pistore M35
13 19:48:00 Eddi Joost M45
14 19:48:15 Anne-Ly Palm N45
15 19:48:30 Vello Luts M45 Aave Spordiklubi
16 19:48:45 Kaarel Kuurmaa M35
17 19:49:00 Erko Selde M30
18 19:49:15 Ron Gristsenko M-U19
19 19:49:30 Helena Veidemann N30
20 19:49:45 Maikel Magnus Välja M-U13 Aave Spordiklubi
21 19:50:00 Oleksii Kokosha M-U30
22 19:50:15 Egle Rebane-Klemm N35
23 19:50:30 Indrek Kutser M50
24 19:50:45 Marek Tõnismäe M45 Täppsportlased
25 19:51:00 Paul Puuraid M-U13 SK BARRRA
26 19:51:15 Aleksandr Kuleshov M40 Treeningpartner Sportland Jooksutiim
27 19:52:00 Ivo Särak M40
28 19:52:15 Kaido Voogla M40 KJK

Kokku 285

TULEMUSED / RESULTS 2021

ETAPP VÕISTLUSTE ÜLESED TULEMUSED SARJA KOONDARVESTUS
1. etapp Maardu
     • Eraldistart
     • Jooks 3 km
2. etapp Kumna
     • Eraldistart
     • Jooks 4 km
3. etapp Aruküla
     • Eraldistart
     • Jooks 5 km
4. etapp Kiili
     • Paarissõit
     • Jooks 6 km
5. etapp Viimsi
     • Eraldistart
     • Jooks 7 km
6. etapp Ääsmäe
     • Paarissõit
     • Jooks 8 km