2. ETAPP - FILTER TEMPOSARI KUMNAS

Toimumisaeg: kolmapäev, 12.05.2021

Asukoht: Kumna, Knoobuse parkla

Distantsid ja alad
• Ratas 15 km - osalejad lähetatakse rajale ühe kaupa 30 sekundiliste intervallidega
• Jooks 4 km - osalejad lähetatakse rajale ühe kaupa 15 sekundiliste intervallidega
 
Ajakava
16:30 - ürituskeskus avatakse
17:00-18:15 - numbrite väljastamine ning startimine kindlaksmääratud stardiajal
18:15-18:45 - ürituskeskus lõpetab tegevuse
18:45-20:00 - numbrite väljastamine ning startimine kindlaksmääratud stardiajal
21:00 - ürituskeskus ja finiš suletakse
 

Rajakaart

Parkimine
• Vältimaks ummikuid ürituskeskuses palume osalejatel parkida trassiga mittekattuvatele ümberkaudsetele tänavatele ja parklatesse lähtuvalt seal kehtivast tavapärasest parimiskorraldusest.
 
Soojendamine
• Rajal soojendamine on võistluse ajal keelatud. Austagem kaasvõistlejaid ning laskem neil häirimatult oma võistlussõidule keskenduda.
• Soojendamiseks on võistluskeskuses korraldaja poolt soojenduspukid, mis on kõikidele osalejatele tasuta kasutamiseks.
 

Rajarekordid

Jalgratturid Jooksjad

1. Norman Vahtra, 18:44.7 (2019)

2. Gleb Karpenko, 18:48.2 (2019)

3. Oskar Nisu, 18:58.3 (2019)

1. Bert Tippi, 15:54.8 (2018)

2. Janar Juhkov, 16:29.8 (2018)

3. Kaspar Vaher, 16:52.3 (2018)

Rajakirjeldus
 
Autasustamine
• Parimaid autasustatakse sarja kokkuvõttes. Üksikutel etappidel eraldi autasustamist ei toimu.
• Stabiilset osalemist tunnustab auhinnaprogramm Kullapada.
 
Oluline lisainfo
• Tuletame meelde, et kuigi võistlustrassil on võistlejate liikumine reguleerijate abil muu liikluse osas prioritiseeritud, pole enamik rajast autodele suletud ning võistlejad on ka ise kohustatud kandma hea oma turvalisuse eest.
• Ratturid on kohustatud liikuma kogu trassi ulatuses vaid pärisuunavööndis - kurvide lõikamine ja telgjoone ületamine on rangelt keelatud.
• Jooksjad peavad liikuma pöördeni ja tagasi ühes ja samas tee servas - stardi poolt vaadates tee parempoolses servas. See tähendab, et esimene pool distantsi liigutakase autoliiklusega pärisuunas, teine pool vastassuunas. Ohutuse huvides tuleb jooksta nii tee pervel kui võimalik, keset teed jooksmine on keelatud.
Automaatselt kantakse stardiprotokolli kõik osalejad, kes maksid osalustasu pangalingi vahendusel. Kui makseviisiks valiti "maksan arvega", siis ilmub osaleja nimi stardiprotokolli viivitusega. PS! õigetähtaegselt tasumata arved kustutatakse automaatselt ning nimesid stardiprotokolli ei lisata.
Eraldistart 15 km 17:00-18:15
  Stardiaeg Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi stardiaja järgi Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 17:00:00 Leo Härm M70
2 17:00:30 Markus Vähi M40 Redbike Team
3 17:01:00 Avely Austa N30 TYASK
4 17:01:30 Kaur Esnar M40 KoMo
5 17:02:00 Alo Viirmaa M40
6 17:03:30 Indrek Otsus M65
7 17:04:00 Ingmar Vutt M50
8 17:04:30 Marian Punane N35
9 17:05:00 Oskar Küüt M-U17
10 17:05:30 Aivar Noormets M60
11 17:07:00 Aleksei Vorontsov M45
12 17:08:00 Erki Elbrecht M40
13 17:10:00 Kadi Hunt N-U30
14 17:10:30 Henri Arjus M-U17 CFC
15 17:15:00 Maarja Vuin N30 Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
16 17:17:00 Andre Roos M-U23 Ampler Development Team
17 17:17:30 Egert Johanson M-U19 Kalevi Rattakool
18 17:20:00 Aidi Gerde Tuisk N-U23 ENEICAT-RBH Global
19 17:20:30 Peep Orlovski M35 Tripassion Triatloniklubi
20 17:21:00 Henry Närap M-U19 TÜASK
21 17:24:30 Tea Mey N45 SK YESS
22 17:25:00 Maksim Ziborov M-U13 KJK
23 17:26:00 Indra Kutser N-U23 CFC
24 17:26:30 Rait Veevo M-U23 Peloton
25 17:27:00 Nikita Kulikov M-U13 KJK
26 17:27:30 Oliver Rüster M-U17 MTÜ Peloton
27 17:28:00 Sulev Lokk M50 ABEC
28 17:28:30 Valdo Jahilo M45
29 17:29:00 Oliver Mätik M-U17 Kalevi Jalgrattakool
30 17:29:30 Maribel Rannala N-U15 CFC
31 17:30:00 Kristjan Port M60
32 17:30:30 Martin Tiisler M40 Orca Swim Club
33 17:31:00 Andres Sikk M40
34 17:31:30 Mark Sazonov M-U19
35 17:32:00 Esko Palk M50 vk Velron
36 17:32:30 Tiit Ilumäe M70
37 17:33:00 Silver Ilumäe M45
38 17:33:30 Raul Tampel M45
39 17:34:00 Zinaida Kruusalu N45
40 17:34:30 Tarvi Talviste M50 Tripassion Triatloniklubi
41 17:35:00 Sander Värv M35 Rekord CC
42 17:35:30 Steven Raidma M40
43 17:36:00 Elvo Pappel M40
44 17:36:30 Andre Pukk M40
45 17:37:00 Karlis Puusepp M40 Glamox
46 17:37:30 Gert Martin Savitsch M-U17 Tabasalu Triatloniklubi
47 17:38:00 Oksana Kuuse N30 21CC Triatloniklubi
48 17:38:30 Antti Haljak M40 R.U.S.T.
49 17:39:00 Kristjan Peterson M35 Redbike Team
50 17:39:30 Hele Väizanen N35 Redbike Team
51 17:40:00 Kaspar Kuuse M35 21CC Triatloniklubi
52 17:40:30 Aarne Vasarik M40 21CC Triatloniklubi
53 17:41:00 Artur Kupp M-U23
54 17:41:30 Rene Maajärv M45
55 17:42:00 Ants Kask M50 Redbike
56 17:42:30 Grete Maria Savitsch N-U19 Tabasalu Triatloniklubi
57 17:43:00 Helen Kübar N35 Rae Rattaklubi
58 17:43:30 Marek Antoniak M50
59 17:44:00 Margus Maidla M45 Treeningpartner
60 17:44:30 Eliise Kivistu N-U17 SK Rakke
61 17:45:00 Jüri Juul M75 KJK
62 17:45:30 Maria Treier N-U17 CFC
63 17:46:00 Oleg Vassiljev M60 KJK
64 17:46:30 Ivo Linder M45 21CC Triatloniklubi
65 17:47:00 Janno Lepik M35
66 17:47:30 Birgit Irbe N-U17 Nõmme Rattaklubi
67 17:48:00 Iren Irbe N40
68 17:48:30 Sven Rohlin M55
69 17:49:00 Riko Tammepuu M-U15 CFC
70 17:49:30 Raimo Ülavere M50
71 17:50:00 Yury Zaytsev M60
72 17:50:30 Jaak Karjane M35 Klubi BikeFanatics
73 17:51:00 Rainer Sildvee M40
74 17:51:30 Ron Rooni M-U15 Cfc SPORDIKLUBI
75 17:52:00 Väino Kaur M50 Freesport
76 17:52:30 Jaak Kanniste M60 A2K Spordiklubi
77 17:53:00 Krista Karing N-U30 VeloHunt ProTeam
78 17:53:30 Jelena Bondarchuk N45 Tabasalu Triatloniklubi
79 17:54:00 Ivan Bondarchuk M-U17 Tabasalu Triatloniklubi
80 17:54:30 Marek Siim M40
81 17:55:00 Janno Pilviste M40 HK SAKU
82 17:55:30 Kaarel Koosapoeg M30
83 17:56:00 Ralf-ian Aarelo M-U17
84 17:56:30 Ieva Longa N45 Nõmme Rattaklubi
85 17:57:00 Kristi Evendi N40 SAQ SC
86 17:57:30 Ave Treier N40
87 17:58:00 Maiken Niit N30 Tervisesport
88 17:58:30 Maive Tummeltau N55 RedBike
89 17:59:00 Indro Dsilna M40
90 17:59:30 Ron Gristsenko M-U19 CFC
91 18:00:00 Martin Meisalu M35
92 18:00:30 Taavi Kasela M35 Aksi CC
93 18:01:00 Rain Tulp M50
94 18:01:30 Tiia Tulp N55
95 18:02:00 Rando Marten Evendi M-U23 CFC spordiklubi
96 18:02:30 Martin Kaljumäe M35 RedBike
97 18:03:00 Ragnar Toomla M45 21CC Triatloniklubi
98 18:03:30 Gisele Rang N-U13 CFC
99 18:04:00 Jaanus Lepik M30
100 18:04:30 Lauri Tamm M-U19 Kalevi Jalgrattakool
101 18:05:00 Raivo Pulst M40 RedBike
102 18:05:30 Raivo Olgo M50 Tripassion Triatloniklubi
103 18:06:00 Frederick New M70 Tervisesport
104 18:06:30 Raidi Raamat N30
105 18:07:00 Mati Mäe M35 Viimsi Rattaklubi
106 18:07:30 Aimur Mägi M40
107 18:08:00 Olavi Ründva M45
108 18:08:30 Erje Okas N45
109 18:09:00 Richard Ründva M-U17 KJK
110 18:09:30 Rait Rebane M30
111 18:10:00 Martin Ligema M30 TEAM VÄNT
112 18:10:30 Mart Vainre M30 Team Vänt
113 18:11:00 Egert Purre M30 Tripassion Triatloniklubi
114 18:11:30 Laura Lizette Sander N-U19 Pärnu Kalevi Spordikool
115 18:12:00 Vidrik Vaiksaar M30 Tripassion Triatloniklubi
116 18:12:30 Anett Tõnutare N30 Tripassion Triatloniklubi
117 18:13:00 Raimo Kivioja M35 RR Siplased/Sportlab
118 18:13:30 Kristi Toommägi N40 Tripassion Triatloniklubi
119 18:14:00 Marko Pohl M35 A&T Sport Team
120 18:14:30 Diana Aus N-U30 Tripassion Triatloniklubi
Eraldistart 15 km 18:45-19:45
  Stardiaeg Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi stardiaja järgi Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 18:45:00 Karel Gustav Rei M-U15 CFC
2 18:45:30 Andre Valkman M35 Metek
3 18:46:00 Erko Karo M50 Metek
4 18:46:30 Rene Pajus M45 Rae Rattaklubi
5 18:47:00 Jevgeni Martjušev M30 Paxful Sport
6 18:47:30 Dominic Pettai M-U17 CFC
7 18:48:00 Hannah Kaljur N-U17 SmartSport
8 18:48:30 Andre Kull M40 CC Rota Mobilis
9 18:49:00 Kaupo Raag M40 velo clubbers
10 18:49:30 Ermet Vain M40 Rae Rattaklubi
11 18:50:00 Aleksandr Sepp M35 Team Zoot Europe
12 18:50:30 Jevgeni Jefimov M35
13 18:51:00 Julia Gustjakova N30
14 18:51:30 Igor Tarassov M55 Nõmme Rattaklubi
15 18:52:00 Annika Tuul N45 Red Bike
16 18:52:30 Madis Vahemaa M45 Shoproller Kose AMK ct
17 18:53:00 Raul Kotov M55 velo clubbers
18 18:53:30 Ursula Trallmann N45 SK Jooksupartner
19 18:54:00 Tauno Trallmann M45
20 18:54:30 Anneli Metsamaa N35
21 18:55:00 Rene Kübar M45 Raplamaa rattaklubi KoMo
22 18:55:30 Eddi Joost M45
23 18:56:00 Ken Daniel M40 Uuesalu Spordiklubi
24 18:56:30 Aleksei Gorov M40
25 18:57:00 Madis Salumäe M-U30
26 18:57:30 Kate MacLeod N30 CFC Spordiklubi
27 18:58:00 Helari Pallas M40 CityStock
28 18:58:30 Liina Kasela N30
29 18:59:00 Hanna Karoline Taaramäe N30 Rein Taaramäe Rattaklubi
30 18:59:30 Valdek Rohtma M40
31 19:00:00 Katrin Rohtma N35
32 19:00:30 Signe Uibo N50 Tripassion Triatloniklubi
33 19:01:00 Annika Veimer N50 Tripassion Triatloniklubi
34 19:01:30 Aivar Põlda M40 Kahjuennetus OÜ
35 19:02:00 Ahto Sõber M50 Team Pizzakiosk
36 19:02:30 Anders Eensalu M40 Metek OÜ
37 19:03:00 Kerttu-Liis Laane N-U30
38 19:03:30 Eike Sild N45 Trismile
39 19:04:00 Aivar Lagenõmm M45 Järva-Jaani RSK
40 19:04:30 Anneli Tühis N45
41 19:05:00 Teet Kallakmaa M55 Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi
42 19:05:30 Kadri Kangur N40
43 19:06:00 Urmas Põldre M55 UP Sport
44 19:06:30 Kaido Voogla M40 KJK
45 19:07:00 Ülo Treufeldt M75 KJK
46 19:07:30 Harles Tammeleht M30 Tripassion Triatloniklubi
47 19:08:00 Gleb Karpenko M-U23 Ampler Develompment team
48 19:08:30 Märt Märtson M30 Hawaii Express
49 19:09:00 Lii Vilms N40 Eesti Jalgratturite Liit
50 19:09:30 Vello Teder M55 Aave Spordiklubi
51 19:10:00 Toomas Timmermann M35
52 19:10:30 Vello Luts M45 Aave Spordiklubi
53 19:11:00 Risto Reinpõld M40
54 19:11:30 Maikel Magnus Välja M-U13 Aave Spordiklubi
55 19:12:00 Henri Einard M-U30
56 19:12:30 Carol Kuuskman N-U23 CFC Spordiklubi
57 19:13:00 Argo Kerner M50
58 19:13:30 Margus Mikk M45 Sparta Spordiklubi
59 19:14:00 Tanel Taal M35 TRI-KONA
60 19:14:30 Taivo Olesk M35 21 CC Triatloniklubi
61 19:15:00 Peep Leino M40
62 19:15:30 Jaanus Põder M30 21CC Triatloniklubi
63 19:16:00 Emeri Lepp M45 Kulgur Team
64 19:16:30 Kevin Kalle Kell M-U30 CFC
65 19:17:00 Rainer Velbri M30
66 19:17:30 Marek Pani M45
67 19:18:00 Janno Aksin M40 Hawaii Express
68 19:19:00 Priit Kasenomm M45
69 19:19:30 Merle Kale N45
70 19:20:00 Frank Aron Ragilo M-U19
71 19:20:30 Arvi Lugenberg M50 CFC
72 19:21:00 Jevgeni Astafjev M30 WalleniumSPORT
73 19:21:30 Risto Raaper M40
74 19:22:00 Alo Alunurm M50
75 19:22:30 Rainer Kuhi M40 21CC Triatloniklubi
76 19:23:00 Antti Ööbik M45 Rae Rattaklubi
77 19:23:30 Joonas Puuraid M-U15
78 19:24:00 Hendrik Puuraid M-U15
79 19:24:30 Jaanus Puuraid M45
80 19:25:00 Priit Vare M45 Hawaii Express
81 19:25:30 Toomas Elling M45 Rae Rattaklubi
82 19:26:00 Talis Susi M-U30 Päästeamet
83 19:26:30 Maarja Kruusimaa N30
84 19:27:00 Annikki Lugenberg N-U17 CFC
85 19:27:00 Harri Sokk M35 Tabasalu Triatloniklubi
86 19:30:30 Arabella Raie N-U13 Triathlon Estonia
87 19:44:00 Madis Mihkels M-U19 TÜASK
Jooks 4 km
  Stardiaeg Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi stardiaja järgi Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 19:45:00 Peeter Ingerma M45 UP Sport
2 19:45:15 Gert Martin Savitsch M-U17 Treeningpartner-Eviko noortetiim
3 19:45:30 Grete Maria Savitsch N-U19 Treeningpartner-Eviko noortetiim
4 19:45:45 Janar Juhkov M30 Treeningpartner Sportland Jooksutiim
5 19:46:00 Külliki Lugenberg N45
6 19:46:15 Hanna-Liisa Värik N-U17 Treeningpartner-Eviko noortetiim
7 19:46:30 Filippo Pistore M35
8 19:46:45 Ievgeniia Rudkovska N30
9 19:47:00 Sven Rohlin M55
10 19:47:15 Janar Juhkov M30 Treeningpartner Sportland Jooksutiim
11 19:47:30 Iren Irbe N40
12 19:47:45 Kerttu-Liis Laane N-U30
13 19:48:00 Eddi Joost M45
14 19:48:15 Karl Mihkel Põldre M-U15 UP Sport
15 19:48:30 Anne-Ly Palm N45
16 19:48:45 Vello Luts M45 Aave Spordiklubi
17 19:49:00 Kaido Voogla M40 KJK
18 19:49:15 Kristel Killing N-U30
19 19:49:30 Maikel Magnus Välja M-U13 Aave Spordiklubi
20 19:49:45 Egert Killing M-U30
21 19:50:00 Cathy-Liis Põlluveer N-U30
22 19:50:15 Mathias Põlluveer M-U30
23 19:50:30 Oleksii Kokosha M-U30
24 19:50:45 Kaarel Kuurmaa M35
25 19:51:00 Richard Kaup-Lapõnin M-U17 FiscalAdmin
26 19:51:15 Lauri Lahi M35
27 19:51:30 Aleksandr Kuleshov M40
28 19:51:45 Paul Puuraid M-U13
29 19:52:00 Ivo Särak M40

Kokku 236

TULEMUSED / RESULTS 2021

ETAPP VÕISTLUSTE ÜLESED TULEMUSED SARJA KOONDARVESTUS
1. etapp Maardu
     • Eraldistart
     • Jooks 3 km
ratas (absoluutarvestus)
ratas (mehed)
ratas (naised)
ratas (vanuseklassid)
jooks
jooks + ratas
ratas (mehed)
ratas (naised)
ratas (vanuseklassid)
jooks (mehed)
jooks (naised)
jooks (vanuseklassid)
auhinnaprogramm Kullapada
2. etapp Kumna
     • Eraldistart
     • Jooks 4 km
ratas (absoluutarvestus)
ratas (mehed)
ratas (naised)
ratas (vanuseklassid)
jooks
jooks + ratas
3. etapp Aruküla
     • Eraldistart
     • Jooks 5 km
ratas (absoluutarvestus)
ratas (mehed)
ratas (naised)
ratas (vanuseklassid)
jooks
jooks + ratas
4. etapp Kiili
     • Paarissõit
     • Jooks 6 km
ratas (absoluutarvestus)
ratas (mehed)
ratas (naised)
ratas (vanuseklassid)
jooks
jooks + ratas
5. etapp Viimsi
     • Eraldistart
     • Jooks 7 km
ratas (absoluutarvestus)
ratas (mehed)
ratas (naised)
ratas (vanuseklassid)
jooks
jooks + ratas
6. etapp Ääsmäe
     • Paarissõit
     • Jooks 8 km
ratas (absoluutarvestus)
ratas (mehed)
ratas (naised)
ratas (vanuseklassid)
jooks
jooks + ratas