UUENDUSED HOOAJAL 2023

Hooajal 2023 on Filter Temposarjas mitmeid pikalt oodatud ja sarjale värskust andvaid uuendusi.

Lühemad distantsid noortele

Noortele vanuseklassides M/N-U13/15 hoiame sel hooajal rajapikkuseid kuni 15 kilomeetrit. Selleks toome noorte finiši pikemate distantsidega etappidel tagasipöördepunkti. Kui täispika raja pikkus jääb alla 15 kilomeetri, siis nendel kordadel (Sakus ja Viimsis) tuleb võistelda ka tagasisuunal. Sellest lähtuvalt hakkavad noored saama punkte ka noorte absoluutarvestuse tabeli alusel, mitte enam üleüldise absloluutarvestuse tabeli põhjal.

Meeskonnasõit Ääsmäel

Sel hooajal on Filter Temposarjas nii eraldistardid, paarissõit kui ka üle mitme hooaja uuesti meeskonnasõit. Tõsi, meeskonnasõidus võisteldakse kuni kolmeliikmelistes meeskondades. Leia endale kaks head kaasstartijat ning pane meeskonnatöö proovile hooaja pikimal, 30 kilomeetrisel distantsil. Kui Sa siiski ei leia sobivaid paarilisi, saad startida endiselt ka üksinda või paaris.

Mõlemal alal osalejale soodustus

Muuda oma tempopäev mitmekülgsemaks ning osale Filter Temposarja mõlemal distantsil. Registreerudes samaaegselt samal etapil nii ratta- kui jooksudistantsile, on Sinu jooksudistantsi registreerimistasu poole soodsam.

Sarja osalustasud ei tõuse

Kuigi pea kõik teenused ja tooted on aastaga kallinenud, siis Filter Temposarjas jäävad sel hooajal hinnad täpselt samale tasemele kui olid need möödunud hooajal. Veelgi enam, nii kahel alal startijale hakkab kehtima lisasoodustus!

Jooksjate stardikorralduse muutus

Sellel hooajal muudame jooksjate startimisjärjekorra huvitavamaks. Paarisnumbriga etappidel on stardijärjestus kiireimast aeglasema suunas, paaritute numbritega etappidel vastupidiselt.

Uus võistlusrada!

Klassikaliselt on Filter Temposarjas igal aastal vähemalt üks rada muutunud. Nii on see tänavu, kui tutvustame uut Saku võistlusrada.