UUENDUSED HOOAJAL 2024

Kiibipõhine ajavõtt

Filter Rullituuri ajavõtt on sel aastal teisiti ja muutub kiibipõhiseks. Täpsete aktiivkiipidega saame mõõta nüüdsest ka ringiaegu, andes võimaluse paremini võrrelda oma tulemusi. Küll aga on kiibid etapipõhised, seega nende väljastamine toimub võistluspäeva hommikul sekretariaadist ning need tuleb tagastada koheselt peale võistlust joogipunkti.

Motiveerimaks kiipide õigeaegset tagastamist anname kiibid välja tagatise alusel. Tagatiseks sobib kõige paremini järgmise Filter Rullituuri etapi osalus, sest see on Sulle osalejana kõige mugavam - ära unusta end kirja panema korraga kõikidele etappidele. Samuti võid tagatiseks jätta 50€ tagatisraha või isikut tõendava dokumendi. Tagatise anname tagasi kiibi tagastamisel kohe peale finiššeerimist.

 

Uus Suure Munamäe etapp

Hooaja kolmas etapp toimub uues asukohas Haanjas, peaaegu Suure Munamäe kõrval, kus starditakse eraldi. Need, kes võistlevad maratoniarvestuses, peavad Suure Munamäe etapil läbima kümme kahekilomeetrist ringi, poolmaratonil osalejad viis ja rahvarullil kolm. 

 

Muudatused autasustamises

Saadud tagasisidest lähtuvalt oleme muutnud poolmaratoni absoluutarvestuses autasustavate arvu ning autasustame nüüd 12 kiireimat meesrulluisutajat ja 12 kiireimat naisrulluisutajat.

 

Filter Temposarja neljal etapil rullidistantsid

Edasiarendusena möödunud aasta tempoetapist saab nüüd lausa neljal kolmapäeval osaleda Filter Temposarja rullidistantsil. Lisaks Filter Rullituuri etappidele ootame teid nüüd ka 22. mail Kiilis, 5. juunil Kose-Ristil, 12. juunil Viimsis ning 14. augustil Paldiskis. Rohkem infot ja registreerimislingid leiab Filter Temposarja veebilehelt.

 

Esimene etapp juba 4. mail Heimtalis

Kohtumiseni peatselt!