SPORTSÕIT

Tõsine võidusõit tõsistele tegijatele!

Tugevatele harrastussportlastele ja kodumaal viibivatele tippsportlastele suunatud distants. Sellel distantsil on keskmine kiirus enamasti kõrgem kui 45 km/h, mistõttu ei sobi see algajatele ja tagasihoidliku ettevalmistusega harrastussportlastele.

HARRASTUSSÕIT

Harrastussportlase tõeline maiuspala!

Võistlusmomenti nautivatele harrastussportlastele ja süstemaatiliselt treenivatele seenioritele suunatud distants. Sõltuvalt etapist on võistlusmaa pikkus vahemikus 80-120km ning võistlusmaa läbimiseks on ajalimiit veidi vähem kui 4 tundi. Ajalimiidist lähtuvalt ei sobi see distants rahulikus tempos rattasõidu nautlemisek, ent tegu on suurepärase valikuga neile, kelle jaoks on võistlemise juures esmatähtis tulemus, kuid kelle treenitus ei võimalda tippsportlaste kiirustel rinda pistmist.

 

RAHVASÕIT

Võidusõit jõukohastel kiirustel!

Igamehe distants ehk litsenseerimata harrastussportlastele suunatud distants. Tegu on võistlussõiduga, kus selgitatakse välja parimad, ent just see distants on soovi korral sobilik ka omas tempos rattasõidu nautlemiseks.

LASTESÕIDUD

Lastesõit pere pisematele rattasõpradele!

Lastesõidust on osa oodatud võtma kõik vastavas eas huvilised. Distantsid on läbimise peale ning paremusjärjestust ei selgitata.

  • M/N sündinud 2016 ja hiljem
  • M sündinud 2013-2015
  • N sündinud 2013-2015
  • M sündinud 2010-2012
  • N sündinud 2010-2012

Igale lapsele väljastatakse sekretariaadis lastesõitude hooajanumber, mis kehtib kõigil sarja etappidel. Lastesõidud toimuvad stardikaare all.