UUENDUSED HOOAJAL 2024

Kiibipõhine ajavõtt

Filter Maanteekarikasarja ajavõtt on sel aastal teisiti ja muutub kiibipõhiseks. Täpsete aktiivkiipidega saame mõõta nüüdsest ka ringiaegu, andes võimaluse paremini võrrelda oma tulemusi. Küll aga on kiibid etapipõhised, seega nende väljastamine toimub võistluspäeva hommikul sekretariaadist ning need tuleb tagastada koheselt peale võistlust joogipunkti.

Motiveerimaks kiipide õigeaegset tagastamist anname kiibid välja tagatise alusel. Tagatiseks sobib kõige paremini järgmise Filter Maanteekarikasarja etapi osalus, sest see on Sulle osalejana kõige mugavam - ära unusta end kirja panema korraga kõikidele etappidele. Samuti võid tagatiseks jätta 50€ tagatisraha või isikut tõendava dokumendi. Tagatise anname tagasi kiibi tagastamisel kohe peale finiššeerimist.

 

Suure Munamäe etapp on tagasi

Hooaja kolmandaks etapiks on taaskord üle pika aja toimuv Suure Munamäe mäefinišiga rattaralli, kus finišipaigaks on endiselt Suure Munamäe torni esine. Seega on sellel hooajal nii kaks grupifinišiga etappi kui ka kaks mäefinišit.  

 

Muudatused sekretariaadis ja kohapealne veebipõhine registreerimine

Selleks, et saaksid sekretariaadis kiibi (ja esimesel korral ka stardinumbri) kiiremini kätte, saadame sulle eelnevalt meilile stardinumbri. Sekretariaati jõudes identifitseeri end ainult stardinumbriga. Stardinumbrid muutuvad nähtavaks ka etapi osalejate nimekirjas.

Kui oled registreerimisega viimasele minutile jäänud ning otsustad end võistluspäeval kirja panna, siis seda saad teha nüüdsest meie veebipõhises regamiskeskkonnas. Maksta saad nii pangalingiga, aga võid ka sularahas sekretariaadis oma osaluse kinnitada. Võistluspäeval ei ole võimalik end registreerida, kasutades Stebby ega kinkekoode ega arvega maksmist.

 

Esimene etapp juba 4. mail Heimtalis

Kohtumiseni peatselt!